Entries
Mazovia Cup-Polish Championships ,Youth Cup (long,middle)
25 - 26 May 2019, Otrębusy

Entries are closed.

ALL  Open  Open R  K 12  K 14  K 17  K 20  K 21  K 40  K 45  K 50  K 55  K 60  K 65  K 70  M 12  M 14  M 17  M 20  M 21  M 40  M 45  M 50  M 55  M 60  M 65  M 70

NrClassCompetitorTeamStageEntry fee
1K 21 Anna KamińskaKU AZS WAT Warszawa1,2
2M 50 Adam WroniakTeam 360°1,2
3M 17 Krzysztof WroniakTeam 360°1,2
4K 21 Karolina PacekINDYWIDUALNE MAZOWSZE1,2
5M 40 Damian KędziorekIndywidualny Mazowsze1,2
6M 21 Piotr BuciakTeam 360°1,2
7K 12 Iga BeneszTeam 360 Stopni1,2
8M 40 Rafał BeneszTeam 360 Stopni1,2
9M 60 Andrzej KrochmalKS Spójnia Warszawa1,2
10K 45 Urszula TrykozkoTeam 360º1,2
11M 21 Sławomir CyglerWKS "Wawel"2
12K 40 Zuzanna SzymańskaTeam 360°1,2
13M 21 Radosław JaroszekTeam3601,2
14K 45 Anna Bogucka-JaroszekTeam3601,2
15M 21 Jakub JaroszekTeam3601,2
16K 21 Agnieszka LisewskaPKO Harpagan1,2
17K 45 Teresa BugajWKS Wawel1,2
18M 45 Tomasz BergierWKS Wawel1,2
19M 70 Stanisław KruczekWKS Wawel1,2
20M 60 Janusz OlbrychtOLBnO1,2
21M 50 Paweł RozwadowskiBrwinów1,2
22M 21 Grzegorz H. MarcinkiewiczPuks Młode Orły2
23M 17 Emil BiolikUNTS1,2
24M 40 Grzegorz BiolikUNTS1,2
25K 40 Agnieszka BiolikUNTS1,2
26M 40 Piotr DopierałaTeam 3601,2
27K 21 Malwina DrągowskaKS OK!Sport Warszawa2
28M 14 Piotr BeneszTeam 360 Stopni1,2
29M 55 Piotr NiessnerWKS Wawel1,2
30Open Jacek PiekarskiBrwinów2
31M 21 Dariusz BogumiłTeam 360°1,2
32K 40 Joanna BeneszTeam 360 Stopni1,2
33M 45 Jacek GorczycaKS Hades1,2
34M 45 Remigiusz NowakKS Hades1,2
35K 45 Magdalena GorczycaKS Hades1,2
36K 12 Urszula WąsiewiczTeam 360º1,2
37M 17 Jerzy WąsiewiczTeam 360º1,2
38K 45 Marzena WąsiewiczTeam 360º1,2
39M 45 Piotr WąsiewiczTeam 360º1,2
40K 20 Aleksandra PolewkaUKS Kometa Gliwice1,2
41M 20 Damian HylaUKS Kometa Gliwice1,2
42K 14 Julianna PolewkaUKS Kometa Gliwice1,2
43K 20 Kinga PogodaUKS Kometa Gliwice1,2
44K 17 Matylda LeśniakUKS Kometa Gliwice1,2
45K 21 Barbara SanockaUKS Kometa Gliwice1,2
46M 17 Michał TowarekUKS Kometa Gliwice1,2
47M 45 Ireneusz TowarekUKS Kometa Gliwice1,2
48M 45 Waldemar MarszałekUKS Kometa Gliwice1,2
49K 45 Maria MarszałekUKS Kometa Gliwice1,2
50M 14 Patryk MarszałekUKS Kometa Gliwice1,2
51M 12 Dawid MarszałekUKS Kometa Gliwice1,2
52M 60 Jan ZdanowiczUKS Kometa Gliwice1,2
53M 14 Filip JanowskiKS SPójnia1,2
54M 50 Piotr JanowskiKS Spójnia1,2
55M 45 Bartłomiej KrasuskiTeam 3601
56M 21 Ludomir ParfianowiczUNTS Warszawa1,2
57M 21 Paweł SłomkaTeam3601,2
58K 17 Karolina DammfeldLUKS Azymek Zdzieszowice1,2
59K 17 Magdalena OgrodnikLUKS Azymek Zdzieszowice1,2
60K 17 Nina OleśniewiczLUKS Azymek Zdzieszowice1,2
61K 20 Aleksandra OleszekLUKS Azymek Zdzieszowice1,2
62K 20 Weronika SulikowskaLUKS Azymek Zdzieszowice1,2
63M 17 Marcin SikorskiLUKS Azymek Zdzieszowice1,2
64M 20 Dominik JandaLUKS Azymek Zdzieszowice1,2
65M 40 Grzegorz LippaLUKS Azymek Zdzieszowice1,2
66K 12 Julia KotłowskaUKS Lotna Zdzieszowice1,2
67K 12 Sonia KotłowskaUKS Lotna Zdzieszowice1,2
68K 17 Natalia BurakUKS Lotna Zdzieszowice1,2
69K 17 Aleksandra ŁukasikUKS Lotna Zdzieszowice1,2
70M 12 Adam DammfeldUKS Lotna Zdzieszowice1,2
71M 14 Łukasz BurakUKS Lotna Zdzieszowice1,2
72M 14 Klemens CzokUKS Lotna Zdzieszowice1,2
73M 12 Wojciech WoźniakUKS Lotna Zdzieszowice1,2
74M 17 Tomasz JachećUKS Lotna Zdzieszowice1,2
75M 17 Patryk ZapartUKS Lotna Zdzieszowice1,2
76M 12 Szymon ŁukasikUKS Lotna Zdzieszowice1,2
77M 12 Tomasz KonopkaUKS Lotna Zdzieszowice1,2
78M 12 Mateusz KipkaUKS Lotna Zdzieszowice1,2
79M 21 Sławomir KielakUKS Falenica1,2
80M 21 Jacek WojtowiczWAT WARSZAWA1,2
81M 20 Bartosz NiebielskiUKS Falenica1,2
82M 40 Bartosz NiebielskiUKS Falenica1,2
83M 40 Piotr RydzewskiIndywidualni Mazowsze2
84M 21 Grzegorz MarcinkiewiczPUKS1,2
85M 21 Hubert KielakUKS Falenica1,2
86M 20 Igor KielakUKS Falenica1,2
87M 21 Jan BednarskiUNTS Warszawa2
88M 45 Piotr WieczorekIndywidualnie Mazowsze1,2
89M 45 Mariusz SkorupaGórzanka Nawojowa Góra2
90M 40 Mirosław DzikGórzanka Nawojowa Góra1,2
91M 17 Kołodziejczyk ŁukaszUKS Kometa Gliwice1,2
92M 20 Jakub KucharczykUKS Kometa Gliwice1,2
93M 55 Stanisław SkorupaUKS Kometa Gliwice1,2
94K 14 Aleksandra MyśliwiecUKS Kometa Gliwice1,2
95M 20 Jan ByrczekUKS Kometa Gliwice1,2
96K 21 Monika Marcinkiewicz KajzerPUKS Młode Orły/Nasz Bike Team1,2
97M 40 Andrzej BatorNasz Bike Team1,2
98Open Jacek CierlickiBrwinów2
99M 20 Bartosz NowakUKS Falenica1,2
100M 45 Paweł BartosIndywidualni Mazowsze1,2
101M 45 Marcin KrasuskiOK!Sport Warszawa1
102M 21 Marcin KrasuskiOK!Sport Warszawa2
103K 21 Hania SzczerbikTeam 3601,2
104M 50 Senén CucalónWakhan Raiders2
105M 20 Tomasz NitschUNTS Warszawa2
106M 45 Tomasz NitschUNTS Warszawa2
107Open R Dominika GajewskaIndywidualni Mazowsze2
108Open R Oliwia GajewskaIndywidualni Mazowsze2
109Open R Mateusz GajewskiIndywidualni Mazowsze2
110Open R Szymon GajewskiIndywidualni Mazowsze2
111M 65 Mariusz SiwiecIndywidualni Mazowsze2
112M 60 Jacek MrózTeam 360º1,2
113M 21 Eduard TomaszevskiiUKS Falenica1,2
114K 40 Ilona ŚliwczyńskaTeam 360º1,2
115M 50 Krzysztof UrbaniakPZOS2
116K 45 Marta ŁukaszewiczIndywidualni Mazowsze1,2