Entries
Wesołe Biegi Górskie-winter 2020 (1. round)
11 January 2020, Wesoła

Entries are closed.

ALL  G10  G6  G2  NW2  NW6

NrClassCompetitorTeam
1G10 Klaudiusz UrbańskiOtwock
2G10 Piotr CiskiWarszawa
3G10 Agnieszka ŻuraniewskaNudne Piątki
4G10 Iwona Ludwinek-ZarzekaVege Runners
5G6 Tomasz WaraksaVege Runners
6G10 Marcin ZarzekaVege Runners
7G10 Mariusz Miodzio MioduszewskiZąbki
8G10 Dorota MackiewiczWarszawa
9G6 Ewa MachulDream Run
10G2 Marcin MaksymowiczTeam ZabieganeDni
11NW6 Joanna PietrusewiczPASJA Nordic Walking
12G6 Aleksandra SzenajchTeam ZabieganeDni
13NW2 Teresa MikośOtwock
14NW2 Roman MikośOtwock
15G10 Martyna UrbańskaOtwock
16G10 Andrzej FabisiakLS WORLD RUN
17G6 Ewa FabisiakRozbiegany Sulejówek
18G10 Anna Górnicka-AntonowiczJózefosław
19G10 Karol GrabowskiBIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM
20G10 Przemyslaw ŚmiertkaWarszawa
21G10 Małgorzata GadomskaWarszawa
22NW2 Sylwia RejmentowskaPasja Nordic Walking
23NW2 Krzysztof MatyszczakKlub KENKO
24G2 Krzysztof MatyszczakKlub KENKO
25G10 Jacek ŚwierczByledobiec Anin
26G10 Artur ZarzyńskiMPK Wybieganie
27G10 Andrzej KapaonCazzo Club Running Team
28G6 Krzysztof PoniatowskiRGR
29G2 Ignacy KąckiRK Athletics
30G2 Kostek KąckiRK Athletics
31G10 Karol KąckiWarszawa
32NW6 Paweł FabijańczukNW CZŁAPSKI TEAM
33G2 Katarzyna MaksymowiczTeam ZabieganeDni
34G10 Marcin NiedźwieckiTRIWAWA
35G2 Zuzanna DolińskaBKS Wataha Warszawa
36G2 Julia DolińskaBKS Wataha Warszawa
37G6 Grzegorz DolińskiBKS Wataha Warszawa
38G10 Karol GłuchowskiKS Kanałek
39G10 Marek DyjakWarszawa
40G10 Marcin GórskiMinisterstwo Zdrowia
41G10 Kinga ZoriiWarszawa
42G6 Marcin KaczyńskiWarszawa
43G10 Anna LedwolorzVege Runners
44G6 Adam LeśniakByledobiec Anin
45G10 Robert LewandowskiBiegam z Radości
46G2 Władysław MioduszewskiKingrunner
47G10 Ola Pucek-MioduszewskaKingrunner
48G2 Jasia MioduszewskaFikołek Team
49G2 Mikołaj MałekMała Liga XC
50G6 Tomasz BrygałaAdidas Runners
51G10 Norbert SuchorzewskiWarszawa
52G6 Dariusz SokalskiKU AZS WAT Warszawa
53G6 Michał PawłowskiKU AZS WAT Warszawa
54G6 Sławomir KurzawińskiKU AZS WAT Warszawa
55G6 Jan ZielonkaKU AZS WAT Warszawa
56G6 Alicja TurczyńskaKU AZS WAT Warszawa
57G6 Tomasz PawłowskiWarszawa
58G6 Katarzyna ŚlusarczykOK!Sport
59G6 Kacper PodworskiUKS,,OSiR" Góra Kalwaria
60G6 Patryk GórskiUKS,,OSiR" Góra Kalwaria
61G6 Jan MajowskiUKS,,OSiR" Góra Kalwaria
62G6 Maksymilian SobiepanekUKS,,OSiR" Góra Kalwaria
63G10 Dawid GładeckiUKS,,OSiR" Góra Kalwaria
64G2 Maciej NowakowskiBKS Wataha Warszawa
65G10 Mariusz BartosińskiBiegowe Harce
66G2 Elżbieta KuźmaBKS Wataha Warszawa
67G2 Kacper KuźmaBKS Wataha Warszawa
68G10 Krzysztof LisakOtwock
69G2 Janusz KomorzyckiMińsk Mazowiecki
70G2 Grzegorz OkuniewskiMińsk Mazowiecki