Wyniki w roku 2019

2008  2009  2010  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018  2019

Rajdy:

 

Orientacja sportowa:

Narty

Mistrzostwa Europy w NBnO (4-11 lutego, Sarıkamış/Kars, Turcja)
sprint
XLI miejsce - Radosław Jaroszek

middle
XLIII miejsce - Radosław Jaroszek

klasyk
XXXV miejsce - Radosław Jaroszek

Mistrzostwa Polski w NBnO (2-3 marca, Nova Ves, Czechy)
klasyk
I miejsce - Radosław Jaroszek (M 21)
VI miejsce - Jan Lenczowski (M 21)

sprint
I miejsce - Radosław Jaroszek (M 21)
V miejsce - Anna Bogucka-Jaroszek (K 21)
V miejsce - Jakub Jaroszek (M 21)
VI miejsce - Jan Lenczowski (M 21)

WRE (ranking światowy), Mistrzostwa Czech (18-20 stycznia, Ramsau am Dachstein, Austria)
sprint
XXVII miejsce - Radosław Jaroszek (M 21)

sprint
XXXIV miejsce - Radosław Jaroszek (M 21)

sprint, start masowy
XXXI miejsce - Radosław Jaroszek (M 21)

średni dystans (Mistrzostwa Czech)
XXVI miejsce - Anna Bogucka-Jaroszek (K 21)
XXXIV miejsce - Radosław Jaroszek (M 21)

Puchar Niemiec, Puchar Czech, Mistrzostwa Saksonii (26 stycznia, Zinnwald, Niemcy)
sprint
XIV miejsce - Radosław Jaroszek (M 21)

nocny sprint
XIV miejsce - Radosław Jaroszek

Mistrzostwa Czech, Puchar Czech (12-13 stycznia, Nove Mesto na Moravach, Czechy)
sprint (Mistrzostwa Czech)
XXV miejsce - Radosław Jaroszek (M 21)
XXXII miejsce - Jakub Jaroszek (M 21)

średni dystans (Puchar Czech)
VIII miejsce - Radosław Jaroszek (M 21)
XV miejsce - Jakub Jaroszek (M 21)

Puchar Warszawy i Mazowsza w NBnO (cykl zawodów)
I miejsce - Ula Trykozko (K 40)
II miejsce - Zuzanna Szymańska (K 40)
III miejsce - Michał Szypliński (M 21)
III miejsce - Piotr Buciak (M 40)
V miejsce - Adam Wroniak (M 40)
VI miejsce - Igor Błachut (M 40)
XX miejsce (ex aequo) - Dariusz Urbanowicz, Marek Drzewiecki (M 40)
XXXII miejsce - Jakub Pawluk (M 21)

Bieg

FalInO (cykl zawodów)
I miejsce - Jerzy Wąsiewicz (BM)
II miejsce - Urszula Wąsiewicz (BK)
II miejsce - Zuzanna Szymańska (BK)
II miejsce - Igor Błachut (Open M)
IV miejsce - Ilona Śliwczyńska (BK)
V miejsce - Joanna Benesz (Open K)
VII miejsce - Olgierd Błachut (AM)
VIII miejsce - Ula Trykozko (Open K)
VIII miejsce - Bartłomiej Krasuski (Open M)
IX miejsce - Iga Benesz (BK)
X miejsce - Iga Benesz (AK)
X miejsce - Marzena Wąsiewicz (Open K)
X miejsce - Rafał Benesz (Open M)
XIV miejsce - Piotr Wąsiewicz (BM)
XV miejsce - Anna Szewczykowska (BK)
XV miejsce (ex aequo) - Adam Lenczowski, Krzysztof Lenczowski (BM)
XXI miejsce - Jan Lenczowski (Open M)
XXIII miejsce (ex aequo) - Natalia Pawilonis, Maja Pawilonis
XXIII miejsce - Roch Błachut (BM)
XXXI miejsce - Jacek Mróz (Open M)
XXXVI miejsce - Katarzyna Polak (Open K)

 

Rowery

Orientacja Precyzyjna

Rekreacja nierajdowa: