Wyniki w roku 2019

2008  2009  2010  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018  2019

Rajdy:

Rajd Czterech Żywiołów (19 stycznia, Klucze)
II miejsce - Dariusz Bogumił (trasa AR Solo)
III miejsce - Ireneusz Waluga, Mateusz Talanda (trasa AR 24)

Rajd Wilczy (9 marca, Żory)
II miejsce (generalnie i mix) - Agnieszka Lisewska, Radosław Jaroszek
XIII miejsce (mix), XXIV miejsce (generalnie) - Hanna Szczerbik, Jędzrej Lach (jako Strachy na Lachy) - trasa Open

Krajna AR (29-31 marca, Złotów)
III miejsce (mix), X miejsce (generalnie) - Anna Hoduń, Jan Lenczowski (jako AZS Cm UJ/Team 360) - trasa długa, 165 km

X Rajd Miejski 360° Gliwice (11 maja, Gliwice)
VI miejsce (MV), LXXX miejsce (generalnie) - Aleksandra Szczerbik, Anna Bogucka-Jaroszek (jako  W ramach protestu KK)
XX miejsce (MIX), LVIII miejsce (generalnie) - Hanna Szczerbik, Iza Osyszko (jako Kategoria KK!!!!)

Raid Gallaecia 2019 (11-10 maja, Galicia, Hiszpania)
VI miejsce - Ireneusz Waluga, Kati Vehmas, Maciej Dubaj, Mateusz Talanda (jako GymCity AR)

Krwawa AR (29 czerwca, Warszawa)
I miejsce - Dariusz Bogumił, Łukasz Otolski

Orientacja sportowa:

Narty

Mistrzostwa świata w NBnO (19-24 marca, Piteå, Szwecja)
klasyk
XXXVI miejsce - Radosław Jaroszek
sprint
XL miejsce - Radosław Jaroszek
middle
XL miejsce - Radosław Jaroszek

Mistrzostwa Europy w NBnO (4-11 lutego, Sarıkamış/Kars, Turcja)
sprint
XLI miejsce - Radosław Jaroszek
middle
XLIII miejsce - Radosław Jaroszek
klasyk
XXXV miejsce - Radosław Jaroszek

Mistrzostwa Polski w NBnO (2-3 marca, Nova Ves, Czechy)
klasyk
I miejsce - Radosław Jaroszek (M 21)
VI miejsce - Jan Lenczowski (M 21)

sprint
I miejsce - Radosław Jaroszek (M 21)
V miejsce - Anna Bogucka-Jaroszek (K 21)
V miejsce - Jakub Jaroszek (M 21)
VI miejsce - Jan Lenczowski (M 21)

WRE (ranking światowy), Mistrzostwa Czech (18-20 stycznia, Ramsau am Dachstein, Austria)
sprint
XXVII miejsce - Radosław Jaroszek (M 21)
sprint
XXXIV miejsce - Radosław Jaroszek (M 21)
sprint, start masowy
XXXI miejsce - Radosław Jaroszek (M 21)

średni dystans (Mistrzostwa Czech)
XXVI miejsce - Anna Bogucka-Jaroszek (K 21)
XXXIV miejsce - Radosław Jaroszek (M 21)

Puchar Niemiec, Puchar Czech, Mistrzostwa Saksonii (26 stycznia, Zinnwald, Niemcy)
sprint
XIV miejsce - Radosław Jaroszek (M 21)
nocny sprint
XIV miejsce - Radosław Jaroszek

Mistrzostwa Czech, Puchar Czech (12-13 stycznia, Nove Mesto na Moravach, Czechy)
sprint (Mistrzostwa Czech)
XXV miejsce - Radosław Jaroszek (M 21)
XXXII miejsce - Jakub Jaroszek (M 21)

średni dystans (Puchar Czech)
VIII miejsce - Radosław Jaroszek (M 21)
XV miejsce - Jakub Jaroszek (M 21)

Puchar Warszawy i Mazowsza w NBnO (cykl zawodów)
I miejsce - Ula Trykozko (K 40)
II miejsce - Zuzanna Szymańska (K 40)
III miejsce - Michał Szypliński (M 21)
III miejsce - Piotr Buciak (M 40)
V miejsce - Adam Wroniak (M 40)
VI miejsce - Igor Błachut (M 40)
XX miejsce (ex aequo) - Dariusz Urbanowicz, Marek Drzewiecki (M 40)
XXXII miejsce - Jakub Pawluk (M 21)

Bieg

MIstrzostwa Polski w Długodystansowym BnO (31 marca, Pogwizdów)
II miejsce - Ilona Śliwczyńska (K 40)
XVI miejsce - Bartłomiej Krasuski (M 45)

Mistrzostwa Polski w Nocnym i Średniodystansowym BnO (18-19 maja, Połczyn-Zdrój)
Bieg nocny
II miejsce - Ilona Śliwczyńska (K 35)
II miejsce - Kornel Jaskuła (M 35)
IV miejsce - Igor Błachut (M 45)

Bieg średniodystansowy
I miejsce - Ilona Śliwczyńska (K 35)
III miejsce - Kornel Jaskuła (M 35)
X miejsce - Igor Błachut (M 45)

Mistrzostwa Polski w Klasycznym i Sztafetowym BnO (22-23 czerwca; Piechowice, Przesieka)
Bieg klasyczny
IV miejsce - Ilona Śliwczyńska (K 35)
IV miejsce - Igor Błachut (M 45)
VIII miejsce - Ula Trykozko (K 45)

Bieg sztafetowy
I miejsce - Agnieszka Porzycz, Ilona Śliwczyńska, Wioletta Konkol-Klimczak (UKS Siódemka Rumia/Team 360 Stopni) - KV105
VI miejsce - Kornel Jaskuła, Janusz Gliszczyński, Igor Błachut (MV105)

Puchar Najmłodszych w BnO (31 maja-2 czerwca, Kwidzyn)
sprint
XXIV miejsce - Olgierd Błachut (M 10)

Klubowe MP - I runda(10-12 maja, Gdynia)
sprint
VIII miejsce - Ula Trykozko (K 45)
klasyk
IX miejsce - Ula Trykozko (K 45)

Silesia O-Cup /Limanowa Cup (28-30 czerwca; Bytom, Katowice, Chorzów) 
I miejsce - Ilona Śliwczyńska (K 35)
IV miejsce - Igor Błachut (M 45)

Mistrzostwa Mazowsza w Średniodystansowym BnO (15 czerwca, Legionowo)
I miejsce - Urszula Wąsiewicz (K 12)
I miejsce - Ilona Śliwczyńska (K 35)
I miejsce - Igor Błachut (M 45)
III miejsce - Ula Trykozko (K 45)
III miejsce - Jerzy Wąsiewicz (M 14)
III miejsce - Bartłomiej Krasuski (M 45)
IV miejsce - Marzena Wąsiewicz (K 45)
V miejsce - Piotr Wąsiewicz (M 45)

Warszawska Olimpiada Młodzieży, Mistrzostwa Warszawy w sprinterskim BnO (9 czerwca, Warszawa)
I miejsce - Igor Błachut (M 45)
II miejsce - Urszula Wąsiewicz (K 12)
II miejsce - Ula Trykozko (K 45)
III miejsce - Piotr Wąsiewicz (M 45)
V miejsce - Marzena Wąsiewicz (K 45)
VII miejsce - Jerzy Wąsiewicz (M 14)
IX miejsce - Olgierd Błachut (M 10)

Głuchołazy Cup (7-9 czerwca, Głuchołazy)
IV miejsce - Ilona Śliwczyńska (K 21)

Szkolne Mistrzostwa Warszawy 2018/2019 (cykl zawodów)
IV miejsce - Wiktor Gromadzki (klasy III-IV)
X miejsce - Mateusz Dubiński (klasy III-IV)

Puchar Bałtyku (3-5 maja, Rumia)
III miejsce - Ilona Śliwczyńska (K 35)
III miejsce - Olgierd Błachut (M 10N)
VI miejsce - Igor Błachut (M 45)
XIV miejsce - Bartłomiej Krasuski (M 45)

Pomerania O-Festival (30 kwietnia -3 maja, Gdańsk-Otomin)
II miejsce - Ula Trykozko (K 45)
VIII miejsce - Bartłomiej Krasuski (M 45)

Warszawska Mila (27-28 kwietnia, Marki k/Warszawy)
I miejsce - Ilona Śliwczyńska (K 35)
III miejsce - Zuzanna Szymańska (K 40)
V miejsce - Urszula Wąsiewicz (K 12)
VII miejsce - Marzena Wąsiewicz (K 45)
XI miejsce - Piotr Wąsiewicz (M 45)
XIV miejsce - Jerzy Wąsiewicz (M 16)
XVI miejsce - Igor Błachut (M 45)

Prague Easter (19-21 kwietnia, Kozly k/Czeskiej Lipy, Czechy)
I miejsce - Ilona Śliwczyńska (K 35B)
X miejsce - Igor Błachut (M 45A)
XXVIII miejsce - Ula Trykozko (K 45A)
XXVIII miejsce - Bartłomiej Krasuski (M 45A)

Puchar Koziołka (13-14 kwietnia, Otrocz)
I miejsce - Ilona Śliwczyńska (K 21)
I miejsce - Igor Błachut (M 40)

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Klasycznym BnO (13 kwietnia, Otrocz)
I miejsce - Ilona Śliwczyńska (K 21)
I miejsce - Igor Błachut (M 40)

Mistrzostwa Dolnego Śląska w Nocnym BnO (12 kwietnia, Bolesławiec)
II miejsce - Kornel Jaskuła (M 35)

WesolInO (cykl zawodów)
I miejsce - Wiktor Gromadzki (AM)
II miejsce - Lena Gromadzka (AK)
II miejsce - Urszula Wąsiewicz (BK)
II miejsce - Jerzy Wąsiewicz (BM)
III miejsce - Zuzanna Szymańska (BK)
IV miejsce - Iga Benesz (AK)
IV miejsce - Mateusz Dubiński (AM)
V miejsce - Anna Szewczykowska (BK)
VI miejsce - Marzena Wąsiewicz (CK)
VIII miejsce - Adam Wroniak (BM)
VIII miejsce - Ula Trykozko (CK)
XIV miejsce - Jan Lenczowski (CM)
XV miejsce - Agnieszka Grzywacz (BK)
XVI miejsce - Joanna Benesz (CK)
XVII miejsce - Iga Benesz (BK)
XXII miejsce - Monika Dubińska (BK)
XXII miejsce - Krzysztof Wroniak (BM)
XXVI miejsce - Helena Ulbrych (BK)
XXXVI miejsce - Rafał Benesz (CM)

FalInO (cykl zawodów)
I miejsce - Jerzy Wąsiewicz (BM)
II miejsce - Urszula Wąsiewicz (BK)
II miejsce - Zuzanna Szymańska (BK)
II miejsce - Igor Błachut (Open M)
IV miejsce - Ilona Śliwczyńska (BK)
V miejsce - Joanna Benesz (Open K)
VII miejsce - Olgierd Błachut (AM)
VIII miejsce - Ula Trykozko (Open K)
VIII miejsce - Bartłomiej Krasuski (Open M)
IX miejsce - Iga Benesz (BK)
X miejsce - Iga Benesz (AK)
X miejsce - Marzena Wąsiewicz (Open K)
X miejsce - Rafał Benesz (Open M)
XIV miejsce - Piotr Wąsiewicz (BM)
XV miejsce - Anna Szewczykowska (BK)
XV miejsce (ex aequo) - Adam Lenczowski, Krzysztof Lenczowski (BM)
XXI miejsce - Jan Lenczowski (Open M)
XXIII miejsce (ex aequo) - Natalia Pawilonis, Maja Pawilonis
XXIII miejsce - Roch Błachut (BM)
XXXI miejsce - Jacek Mróz (Open M)
XXXVI miejsce - Katarzyna Polak (Open K)

 

Rowery

Mistrzostwa Europy (8-10 czerwca, Wrocław-Strzelin)
sztafety mieszane
XXII miejsce - Radosław Jaroszek (+ Anna Kamińska, Bartłomiej Niebielski)
XXVII miejsce - Jakub Jaroszek (+ Aleksandra Polewka, Grzegorz Marcinkiewicz)

sprint
XLIII miejsce - Radosław Jaroszek
LI miejsce - Jakub Jaroszek

start masowy
XXX miejsce - Radosław Jaroszek

Mistrzostwa Polski, start masowy (27 kwietnia, Suwałki)
II miejsce (I miejsce - Polacy) - Iga Benesz (K 12)
II miejsce (I miejsce - Polacy) - Ula Trykozko (K 40)
II miejsce - Adam Wroniak (M 50)
V miejsce (II miejsce - Polacy) - Rafał Benesz (M 40)
IX miejsce (V miejsce - Polacy) - Krzysztof Wroniak (M 17)
XI miejsce (II miejsce - Polacy) - Dariusz Bogumił (M 21)

Mistrzostwa Polski, sprint (27 kwietnia, Suwałki)
I miejsce - Adam Wroniak (M 50)
II miejsce (I miejsce - Polacy) - Iga Benesz (K 12)
III miejsce (I miejsce - Polacy) - Ula Trykozko (K 40)
IV miejsce (II miejsce - Polacy) - Rafał Benesz (M 40)
XI miejsce (VI miejsce - Polacy) - Krzysztof Wroniak (M 17)
XII miejsce (III miejsce - Polacy) - Dariusz Bogumił (M 21)

Mistrzostwa Polski, klasyk (25 maja, Otrębusy)
I miejsce - Joanna Benesz (K 40)
I miejsce - Radosław Jaroszek (M 21)
I miejsce - Piotr Dopierała (M 40)
I miejsce - Adam Wroniak (M 50)
I miejsce - Jacek Mróz (M 60)
II miejsce - Marzena Wąsiewicz (K 45)
II miejsce (MP), III miejsce (generalnie) - Jakub Jaroszek (M 21)
II miejsce - Rafał Benesz (M 40)
III miejsce - Zuzanna Szymańska (K 40)
III miejsce - Jerzy Wąsiewicz (M 17)
IV miejsce - Ilona Śliwczyńska (K 40)
IV miejsce - Krzysztof Wroniak (M 17)
IV miejsce (MP), V miejsce (generalnie) - Dariusz Bogumił (M 21)
V miejsce - Ula Trykozko (K 45)
V miejsce (MP), VI miejsce (generalnie) - Paweł Słomka (M 21)
V miejsce - Piotr Wąsiewicz (M 45)
VI miejsce - Hanna Szczerbik (K 21)
VI miejsce - Anna Bogucka-Jaroszek (K 45)
X miejsce - Bartłomiej Krasuski (M 45)

Mistrzostwa Polski, dystans średni (26 maja, Otrębusy)
I miejsce - Piotr Dopierała (M 40)
I miejsce - Adam Wroniak (M 50)
II miejsce - Ilona Śliwczyńska (K 40)
II miejsce - Marzena Wąsiewicz (K 45)
II miejsce - Dariusz Bogumił (M 21)
II miejsce - Rafał Benesz (M 40)
III miejsce - Zuzanna Szymańska (K 40)
III miejsce - Ula Trykozko (K 45)
III miejsce - Jerzy Wąsiewicz (M 17)
III miejsce - Piotr Wąsiewicz (M 45)
IV miejsce - Joanna Benesz (K 40)
IV miejsce - Jakub Jaroszek (M 21)
V miejsce - Anna Bogucka-Jaroszek (K 45)
V miejsce (MP), VI miejsce (generalnie) - Jacek Mróz (M 50)
VI miejsce - Krzysztof Wroniak (M 17)
VI miejsce - Radosław Jaroszek (M 21)
VII miejsce - Hanna Szczerbik (K 21)
VII miejsce (MP), VIII miejsce (generalnie) - Piotr Buciak (M 21)

Mistrzostwa Polski, sztafety (26 maja, Otrębusy)
I miejsce - Joanna Benesz, Anna Bogucka-Jaroszek (KW)
I miejsce - Radosław Jaroszek, Jakub Jaroszek (M)
I miejsce - Marcin Krasuski, Piotr Dopierała (jako OK!Sport/Team 360) (MW)
II miejsce - Zuzanna Szymańska, Agnieszka Biolik (jako Team 360/UNTS) (KW)
II miejsce - Damian Kędziorek, Rafał Benesz (jako Indywidualny Mazowsze/Team 360) (MW)
III miejsce - Hanna Szczerbik, Malwina Drągowska (jako Team 360/OK!Sport) (K)
III miejsce - Marzena Wąsiewicz, Ula Trykozko (KW)
III miejsce - Grzegorz Biolik, Adam Wroniak (jako UNTS/Team 360) (MW)
IV miejsce - Dariusz Bogumił, Piotr Buciak (M)
IV miejsce - Emil Biolik, Krzysztof Wroniak (jako UNTS/Team 360) (MJ)
V miejsce - Filip Janowski, Jerzy Wąsiewicz (jako Spójnia/Team 360) (MJ)
VI miejsce - Jacek Mróz, Senen Cucalon (jako Team 360/Wakhan Raiders) (MW)
VIII miejsce (MP), IX miejsce (generalnie) - Piotr Janowski, Piotr Wąsiewicz (jako Spójnia/Team 360) (MW)

Puchar Najmłodszych (25-26 maja, Otrębusy)
III miejsce - Team 360 Stopni (drużynowo)

klasyk
I miejsce - Urszula Wąsiewicz (K 12)
IV miejsce - Iga Benesz (K 12)

średni dystans
I miejsce - Urszula Wąsiewicz (K 12)

Mistrzostwa Czech, krótki dystans (1 czerwca, Ves Svaté Kateřiny, Czechy)
XVIII miejsce - Radosław Jaroszek (M 21E)
XXX miejsce - Jakub Jaroszek (M 21E)

Puchar Czech (2 czerwca, Ves Svaté Kateřiny, Czechy)
XII miejsce - Radosław Jaroszek (M 21E)
XXXI miejsce - Jakub Jaroszek (M 21E)

Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - 2.runda (9 czerwca, Wrocław)
I miejsce - Piotr Dopierała (M 40)

Pomerania O-Festival (30 kwietnia -3 maja, Gdańsk-Otomin)
I miejsce - Ula Trykozko (K 40)
I miejsce - Adam Wroniak (M 50)
II miejsce - Krzysztof Wroniak (M 17)

Puchar Podlasia (26-28 kwietnia, Suwałki)
I miejsce - Adam Wroniak (M 50)
II miejsce (I miejsce - Polacy) - Iga Benesz (K 12)
VII miejsce (IV miejsce - Polacy) - Krzysztof Wroniak (M 17)
IX miejsce (I miejsce - Polacy) - Dariusz Bogumił (M 21)

 

Orientacja Precyzyjna

Rekreacja nierajdowa:

Rajd Liczyrzepy - Zima 2019 (23 lutego, Bystrzyca Oławska 
XIII miejsce - Łukasz Senderek (trasa rowerowa, 100 km)

Kompania Korna (22-23.03, Lanckorona)
II miejsce - Jan Lenczowski (trasa piesza, 12 godzin)

Wiosenne 360° (6 kwietnia, Józefów k/Legionowa)
I miejsce (kobiety), IV miejsce (generalnie) - Urszula Wąsiewicz (trasa rowerowa, 20 km)
I miejsce - Paweł Słomka (trasa rowerowa, 50 km)
II miejsce (kobiety), V miejsce (generalnie) - Monika Dubińska (trasa piesza, 10 km)
II miejsce (kobiety), VI miejsce (generalnie) - Marzena Wąsiewicz (trasa rowerowa, 20 km)
II miejsce - Jan Lenczowski (trasa piesza, 50 km)
II miejsce - Piotr Buciak (trasa rowerowa, 100 km)
III miejsce (kobiety), VI miejsce (generalnie) - Agnieszka Grzywacz (trasa piesza, 10 km)
III miejsce (kobiety), VII miejsce (generalnie) - Iga Benesz (trasa rowerowa, 20 km)
V miejsce - Piotr Wąsiewicz (trasa rowerowa, 20 km)
VI miejsce (kobiety), X miejsce (generalnie) - Katarzyna Bartosiak (trasa piesza, 10 km)
VII miejsce - Rafał Benesz (trasa rowerowa, 20 km)

Harpagan 57 (12-14 kwietnia, Miastko)
II miejsce - Piotr Buciak (trasa rowerowa, 200 km)
XXIX miejsce - Łukasz Otolski (trasa piesza, 100 km)
XXX miejsce - Dariusz Bogumił (trasa piesza, 100 km)

Bike Orient (27 kwietnia, Ćmińsk)
V miejsce - Michał Szypliński (trasa Mega, 60 km)

Pazur Gryfa (11 maja, Łupawa)
I miejsce - Piotr Buciak (trasa rowerowa, 120 km)

Rajd Liczyrzepy (18 maja, Węgliniec)
XII miejsce - Łukasz Senderek (trasa rowerowa, 200 km)

OrientAkcja (25 maja, Łobudzice)
V miejsce - Łukasz Senderek (trasa rowerowa, 120 km)

DyMnO (31 maja - 2 czerwca, Stoczek k.Małkini)
I miejsce - Barbara Słomka, Paweł Słomka (trasa piesza, 10 km)
I miejsce - Piotr Buciak (trasa rowerowa, 150 km)
V miejsce (kobiety), XXIII miejsce (generalnie) - Katarzyna Polak (trasa piesza, 25 km)
XII miejsce - Łukasz Senderek (trasa rowerowa, 50 km)
XIII miejsce - Rafał Benesz (trasa rowerowa, 150 km)
XVII miejsce - Dariusz Bogumił (trasa rowerowa, 150 km)

Mazurskie Tropy (8 czerwca, Dobre Miasto)
VI miejsce - Bartłomiej Krasuski (trasa rowerowa, 50 km)
XII miejsce - Łukasz Senderek (trasa rowerowa, 130 km)
XIII miejsce (kobiety), LXI miejsce (generalnie) - Ula Trykozko (trasa rowerowa, 130 km)

BikeOrient (29 czerwca, Włoszczowa)
II miejsce - Piotr Buciak (trasa rowerowa, 130 km)
XIII miejsce - Łukasz Senderek (trasa rowerowa, 130 km)