Krajna AR zaprasza ponownie

  Zbliżająca się wiosna to nie tylko krokusy i powracające z wojaży ptaki; to także weekend, w który Kuba Wolski & Co zapraszają do Złotowa na Krajnę. Jak co roku od kilku sezonów, także i tym razem będzie można się pościgać na kilku trasach, przygotowanych dla amatorów chłodnego początku letniego sezonu rajdowego. Organizatorzy zapraszają na dwie trasy rajdowe (150 i 60 km), ponadto będą trasa rowerowa (50 km) oraz bieg na orientację (5 km).

 Całość zaplanowana jest na 29-31 marca; baza, oczywiście, w Złotowie. Jak jednak zapewniają organizatorzy: "zabierzemy naszych uczestników w nowe miejsca, odkryjemy kolejną rzekę, kolejne jeziora i hektary pięknych lasów. Lasy będą zdecydowanie motywem przewodnim tej edycji" - z czego wnosic należy, że odcinki kajakowe poprowadzone zostaną nie eksplorowanymi jeszcze rzekami/jeziorami, co za tym idzie - całość też będzie "po nowemu".

 Tradycyjnie, wszystko będzie można podglądać on-line (za pomocą transmisji GPS) - ale pewnie sporo osób zdecyduje się zobaczyć, jak to się prezentuje, na własne oczy. I dobrze; można potem podziwiać się na takich efektownych fotografiach, jak te poniżej (autor - Krzysztof Zaniewski). W imieniu organizatorów - polecamy Krajnę.