Rowerowe zakończenie wakacji

Niestety wakacje powoli się kończą. Na otarcie łez jest dobra wiadomość - po wakacyjnej przerwie powraca rowerowy cykl PWiMwRJnO. W najbliższy weekend będzie można wyszaleć się na rowerach w Wołominie i Kobyłce. W sobotę od razu dłuższy dystans - klasyk. Na mapie, chyba premierowo jeśli chodzi o Puchar Warszawy, pojawi się nowy symbol, który został opisany w komunikacie technicznym. Na razie więcej szczegółów nie zdradzę, trzeba to samemu zobaczyć na trasie, zwłaszcza tych dwóch najdłuższych :) . Sobotnie zawody odbędą siię pod patronatem Burmistrza Wołomina. 

W niedzielę rywalizacja przeniesie się do Kobyłki. Teren zawodów może mały, ale bardzo interesujący i przy obecnych warunkach pogodowych bardzo szybki. Dla uczestników będą przygotowane dwa starty - sprint i dystans średni. Niedzielne zawody odbęda się pod patronatem Burmistrza Miasta Kobyłka.

Poniżej można zapoznać się z komunikatem technicznym, gdzie znajduje się informacja m.in. o miejscu startów oraz parametrach tras. Zapraszam do startów, zgłoszenia są już otwarte od jakiegoś czasu i można się zapisywać tutaj

 

ZałącznikWielkość
PWiM_RJnO_2019_Runda_8_Komunikat_2.pdf391.41 KB