Pomagamy innym, pomagamy sobie

 Ponieważ spora część ludności żyje już w niecierpliwym oczekiwaniu na rozmaite Blekfrajdeje oraz Sajbermandeje, gorączkowo przeliczając zaskórniaki i planując wielkie wydatki - przypominamy najuprzejmiej, że dokonując rozmaitych zakupów on-line, możecie przy okazji zasponsorować nasz niezwyciężony Team. Oraz, zupełnie przy okazji, pomóc także takim naprawdę potrzebującym.

 To znaczy - my też zaliczamy się do potrzebujących, ale tamci może nawet znacznie bardziej. Zresztą - do brzegu; chodzi o to, że kupujac przy wykorzystaniu aplikacji FaniMani można wskazać nasz Team jako organizację, która sobie troszkę z Waszych wydatków uszczknie. Przy okazji zaś, część kwoty owych wydatków zasili cele charytatywne. I teraz - najlepsze; to nie będzie Was kosztować zupełnie nic, bo te pieniądze w gruncie rzeczy odpalają ze swojej doli sklepy, ktore biorą udział w tej akcji!

  A jest tych sklepów ponad tysiąc - w tym naprawdę duże firmy... Zachęcamy do skorzystania z takiej możliwości - i z góry dziękujemy!

P.S. Linka do aplikacji FaniMani jest do znalezienia także na naszej głównej stronie, gdyby ktoś chciał ją znaleźć na co dzień...