Pierwsze wyniki, pierwsze rekordy!

  Mały (a może wcale nie taki mały?...) rekord na początek; ponad 110 zarejestrowanych Zawodniczek i Zawodników na starcie pierwszej rundy WesolIna, do tego trochę osób towarzyszących (zwłaszcza uczestnikom tras Open oraz A) - no i w efekcie przez las przewinęło się z mapami ponad 120 nawigatorów! Bomba, bardzo się cieszymy i już teraz zapraszamy na kolejne zawody.

  Poza zaproszeniami mamy także kilka prezencików z okazji tego rekordu; na przykład - wyniki (które można znaleźć w stosownej zakładce) oraz komplet map z zawodów. Dokładne przyjrzenie się owym mapom pozwoli zapewne niektórym startującym dojść  do tego, jak to się stało, że przydarzyły im się NKL-e. Prosimy nie przejmować się takimi niepowodzeniami; tego typu przygody przytrafiły się pewnie wszystkim, doświadczonym, zawodnikom. Następnym razem na pewno będzie lepiej.

  Poza tym - prezentujemy kilka fotografii, autorstwa Kariny Daniluk, która nie dość, że szybko biegała - to jeszcze miała czas majdrować przy swoim wszystkomającycm telefonie z aparatem. Dziękujemy i polecamy się na przyszłość.

  Zatem - pierwsza runda za nami a wniosek jest taki, że liczba miłośników biegania z mapą rośnie. I to nas cieszy niewymownie; te liczby grają w naszych uszach jak niezapomniana orkiestra mandolinistów Ciukszy. Do następnego razu!

ZałącznikWielkość
Untitled.Open K.pdf1.93 MB
Untitled.Open M.pdf1.93 MB
Untitled.A.pdf1.93 MB
Untitled.BK_.pdf1.93 MB
Untitled.BM_.pdf1.93 MB
Untitled.CK_.pdf1.94 MB
Untitled.CM_.pdf1.94 MB

Komentarze