Informacje narciarskie

  Zbliża się termin MP w narciarskim biegu na orientację; pojawia się też coraz więcej pytań i wątpliwości, dotyczacych imprezy. W zasadzie - poruszane są najczęście dwie kwestie. Po pierwsze - kategorie, sygnalizowane w komunikacie a nieobecne w formularzu zgłoszeniowym (czyli K/M 21 P). Dziś napisał do mnie w tej sprawie szef zawodów i zapewnił, że postara się rzecz skorygować (czyli, zapewne, dodać wspomniane kategorie do formularza) niezwłocznie. Prosimy więc zainteresowane i zainteresowanych o chwilę cierpliwości jeszcze. Wiadomo, że termin zgłoszeń upływa w środę o północy, ale może do tego czasu rzecz się da wyprostować?...

 Drugi problem, poruszany tu i ówdzie, dotyczy tego, czy zawody w ogóle się odbędą. No i akurat na to, czy śniegu trochę dopada (na razie jest go raczej mało, niestety...) nie mamy wpływu ani my, ani nasi czescy koledzy. Może się uda, może nie.. 

 Przy okazji - nie widziałem, żeby na stronie PZOS pojawiła się aktualizacja regulaminów sportowych w NBnO na 2020 rok. Nie wiem, czy rozumuję dobrze - ale w takim wypadku, zapewne, obowiązywac będą regulaminy z roku 2019. A tam stoi jak wół, że do rozegrania MP potrzebne są 4 osoby ( w kategoriach K/M 17, 20 i 21) oraz 3 osoby (w weterańskich). Przy czym - kategorie można łączyć. Łowców medali uczulam na ten zapis; warto zadbać o frekwencję w kategorii, jeśli się poluje na blachę z MP. Można, rzesztą, poczytać o tym sobie w załączniku poniżej.

ZałącznikWielkość
Regulaminy_NBnO_2019_PZOS.pdf257.14 KB

Komentarze