Wyniki w roku 2020

2008  2009  2010  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018  2019  2020

 

Orientacja sportowa:

Narty

Winter World Masters Games (10-19 stycznia, Innsbruck, Austria)
Sprint
VIII miejsce - Michał Szypliński (M 35)

Klasyk
V miejsce - Mateusz Chromiec (M 30)
VII miejsce - Michał Szypliński (M 35)

Średni dystans
V miejsce - Mateusz Chromiec
VIII miejsce - Michał Szypliński

Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Czech i Puchar Czech (15-16 lutego, Harrachov, Czechy)
Średni dystans
I miejsce (Polacy), XVI miejsce (generalnie) - Radosław Jaroszek (M 21)
IV miejsce (Polacy), XXIII miejsce (generalnie) - Agnieszka Lisewska (K 21)
VII miejsce (Polacy), XLV miejsce (generalnie) - Piotr Dopierała (M 21)

Klasyk
VI miejsce - Piotr Dopierała (M 21P)

Bieg

Mistrzostwa Woj.Pomorskiego w biegu średnim (4 lipca, Łężyce)
III miejsce - Mateusz Mioduszewski (M 40)
IV miejsce - Janina Mioduszewska (K 10)

Mistrzostwa Pomorza w BnO - sprint, średni dystans (28 czerwca, Sadlinki/Kwidzyn)
Średni dystans
III miejsce - Igor Błachut (M 45)
V miejsce - Ilona Śliwczyńska (K 21)

Sprint
I miejsce - Igor Błachut (M 45)
III miejsce - Ilona Śliwczyńska (K 21)

Mistrzostwa Grudziądza, Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - dystans klasyczny (27 czerwca, Grudziądz)
I miejsce - Ilona Śliwczyńska (K 35)
I miejsce - Igor Błachut (M 45)

Kuyavia Cup (20-21 czerwca, Chomiąża Szlachecka)
I miejsce - Jerzy Antonowicz (Open B)
II miejsce - Ilona Śliwczyńska (K 35)
IV miejsce - Igor Błachut (M 45)
V miejsce - Marzena Wąsiewicz (K 50)
VI miejsce - Ula Trykozko (K 50)
VII miejsce - Anna Górnicka-Antonowicz (K 21E)
VIII miejsce - Anna Bogucka-Jaroszek (K 50)
VIII miejsce - Jerzy Wąsiewicz (M 16)
VIII miejsce - Bartłomiej Krasuski (M 50)
X miejsce - Lena Gromadzka (Open C)
XI miejsce - Antoni Mikosza (Open C)
XII miejsce - Urszula Wąsiewicz (K 12)
XIV miejsce - Wiktor Gromadzki (M 12)
XV miejsce - Ewelina Mikosza (K 35)
XVI miejsce - Monika Dubińska (K 35)
XVII miejsce - Agnieszka Lisewska (K 21E)
XXVI miejsce - Radosław Jaroszek (M 21E)
XXIX miejsce - Jakub Jaroszek (M 21E)

Copa Sul (13-15 marca, Ponta Grossa, Brazylia)
Sprint
I miejsce - Krzysztof Lenczowski (H Infant)
III miejsce - Jan Lenczowski (H 40A)

klasyfikacja generalna
I miejsce - Krzysztof Lenczowski (H Infant)
II miejsce - Adam Lenczowski (H 12A)
V miejsce - Jan Lenczowski (H 40A)

WesolInO (cykl zawodów)
I miejsce - Urszula Wąsiewicz (BK)
II miejsce - Ula Trykozko (CK)
II miejsce - Mateusz Mioduszewski (CM)
III miejsce - Jasia Mioduszewska (A)
IV miejsce - Marzena Wąsiewicz (CK)
IV miejsce - Adam Wroniak (BM)
V miejsce - Anna Szewczykowska (CK)
V miejsce - Gustaw Urbanowicz, Kajetan Urbanowicz (A)
VIII miejsce - Wiktor Gromadzki (Open M)
X miejsce - Mateusz Dubiński (Open M)
X miejsce - Kacper Bartosiak (Open M)
XII miejsce - Krzysztof Wroniak (BM)
XVI miejsce - Zuzanna Szymańska (CK)
XVI miejsce - Mikołaj Koński (Open M)
XIX miejsce - Lena Gromadzka (Open K)
XXIII miejsce - Natalia Pawilonis (A)
XXIII miejsce - Justyna Pawilonis (BK)
XXXI miejsce - Maja Pawilonis (BK)

FalInO (cykl zawodów)
I miejsce - Urszula Wąsiewicz (BK)
I miejsce - Jerzy Wąsiewicz (BM)
I miejsce - Igor Błachut (CM)
II miejsce - Krzysztof Wroniak (BM)
III miejsce - Adam Wroniak (BM)
IV miejsce - Mateusz Mioduszewski (CM)
IV miejsce - Ula Trykozko (CK)
V miejsce - Marzena Wąsiewicz (CK)
VIII miejsce - Bartłomiej Krasuski (CM)
IX miejsce - Zuzanna Szymańska (CK)
X miejsce - Piotr Wąsiewicz (CM)
XIII miejsce - Natalia Pawilonis (BK)
XXII miejsce - Kajtek Urbanowicz (AM)
XXV miejsce - Gucio Urbanowicz (AM)
XXVI miejsce - Maja Pawilonis, Hania Niszcz (BK, ex aequo)
XXIX miejsce - Mateusz Dubiński (AM)
XXXII miejsce - Ilona Śliwczyńska (CM)

Rowery

 

Orientacja Precyzyjna

 

Rajdy:

Patagonia Raid (22-29 lutego, San Martin de Los Andes, Argentyna)
III miejsce - Irek Waluga (jako GymCity AR)

Rekreacja nierajdowa:

Rajd Czterech Żywiołów  (18 stycznia, Klucze)
IV miejsce - Dariusz Bogumił (trasa AR Profi - solo, ok. 100 km)

Śnieżne Konwalie (25 stycznia, Miedzichowo)
III miejsce - Piotr Dopierała (trasa piesza, 8h)

Silesia Race (8 lutego, Pszczyna)
VI miejsce - Maciej Pońc (trasa piesza, 50 km)

Jaszczur - Lubelszczyzna (15-17 maja, woj.lubelskie)
IV miejsce - Zuzanna Szymańska, Ula Trykozko (trasa piesza, 25 km)

Mazowiecki Track 1 (16-24 maja, okolice Otwocka)
II miejsce - Mateusz Mioduszewski (trasa piesza, 6h)
IV miejsce - Igor Błachut (trasa rowerowa, 6h)
IX miejsce (ex aequo) - Monika Dubińska, Ewelina Mikosza (trasa piesza, 6h)

BikeOrient (27 czerwca, Miedzierza)
VI miejsce - Piotr Buciak (trasa Giga, 120 km na rowerze)
VII miejsce (kobiety), XXVII miejsce (generalnie) - Katarzyna Polak (trasa Mega, 60 km na rowerze)
XIII miejsce (kobiety), LXIV miejsce (generalnie) - Zuzanna Szymańska (trasa Mega)
XIX miejsce (kobiety), LXXVII miejsce (generalnie) - Ula Trykozko (trasa Mega)
LXVI miejsce - Maciej Pońc (trasa Giga)

Mazowiecki Track 2 (26-28 czerwca, okolice Warszawy)
VI miejsce - Ula Trykozko (trasa piesza, 3h)