Czyścimy nasz las po finale!

 Tym razem - nietypowe zaproszenie. Wszystkich uczestników, kibiców i miłośników Wesołych Biegów Górskich - jak również WesolInO - po zakończeniu ostatniej, finałowej rundy Wesołych Biegów Górskich, zapraszamy do wspólnej akcji czyszczenia lasu. Plan jest taki, żeby po dekoracji przejść się jeszcze raz do lasu (korzystając z dobrej pogody, która - mamy nadzieję - będzie nam towarzyszyć) i zebrać śmieci, których wzdłuż trasy Wesołych Biegów Górskich, niestety, nie brakuje.

 Żeby nie było, że to my mieliśmy taki fajny pomysł - z inicjatywą wystąpiła jedna z zawodniczek, a my tylko wyciągnęliśmy z Urzędu Dzielnicy Wesoła worki oraz rękawice ochronne. Nawiasem mówiąc - z mojego punktu widzenia, takie akcje są skuteczne tylko połowicznie. O wiele lepiej byłoby do wspomnianego worka wpakować kogoś, kto w tym lesie te butelki, puszki i telewizory wyrzuca - a następnie worek obciążyć i zanurzyć ("..nigdy nie wypływali.."). No, ale niech będzie, że tym razem ograniczymy się tylko do śmieci. 

 Zapraszamy więc do wspólnej wycieczki w słusznej sprawie; termin - 21.marca, około południa (po dekoracji cyklu). Miejsce - parking przy starcie WBG. Zapewniamy worki na śmieci i rękawiczki - a także małe co nieco na zachętę :) . Zatem - uwaga; będzie cytat: pomożecie?..