Podsumowanie piątego etapu - i generalka!

 Słoneczna aura (tradycyjnie, na WesolInO zapewniliśmy okienko pogodowe) najwyraźniej rozochociła amatorów biegania z mapą - bowiem, wliczając opiekunów oraz czworonogi, na trasach piątej rundy hasała dzisiaj dobrze ponad setka zawodników! Oczywiście, wielu sposród uczestników dzisiejszych zawodów ścigała się z myślą o końcowym wyniku - jako, że piąta runda była zarazem ostatnią, wliczaną do klasyfikacji generalnej WesolInO.

  I chociaż w niesamowitym stylu wygrał najdłuższą trasę męską Karol Galicz; chociaż niezwykle udany comeback po wielu latach przerwy zaliczył Dominik Kołakowski (z braku map "męskich", pognał na BK) - to w generalce tryumfowali inni zawodnicy. A żeby cnota nie pozostawała bez nagrody, poniżej lista tryumfatorów naszego cyklu w poszczególnych kategoriach:

  • Open K - Karolina Łastowiecka
  • Open M - Mateusz Pióro
  • A - Tadeusz Patejko
  • BK - Ula Wąsiewicz
  • BM - Paweł Lendzioszek
  • CK - Karolina Pacek
  • CM - Marcin Krasuski

 Czempionom sława, ale słowa uznania dla wszystkich, którzy walczyli w tym sezonie. Wszystkich zapraszamy, oczywiście, na rundę finałową - gdzie mistrzowie odbiorą nagrody, ale pobiegać będa mogli wszyscy. A po biegu - także wszystkich - zaprosimy do krótkiego sprzątania lasu (bedą zachęty :) i w ten sposób nabijemy sobie +100 punktów samozaje samofajności na najbliższy rok!

 Wracając jeszcze do dzisiejszego biegu; wyniki mozna obejrzeć w stosownej zakładce. Mapy - poniżej. I rzut oka na te mapy pozwoli zapewne zorientować się niektórym uczestnikom tras BM i CM, dlaczego nie byli klasyfikowani. Przy czym uczciwie się przyznaję - pułapka z ostatnim PK wyszła zupełnie nieoczekiwanie, nie taki był plan... Chyba, że to podła podświadomość. Tego, niestety, wykluczyć nie można. W każdym razie - zachęcamy do ogladania wyników, no i  - zgłaszania się na kolejny start!

P.S.

 Wiosenne 360, jak również World Orienteering Day - to także imprezy dla Was :). Zapraszamy!!!

Komentarze