Odwołane, przełożone!

  Sytuacja rozwija się w tempie błyskawicznym. Jeszcze wczoraj śmichy-chichy na temat organizowania longu bez publiczności, dzisiaj mamy już wysyp komunikatów. Najważniejszy - ten na stronie PZOS; odwołany (tzn. przełożony na termin jesienny, zapewne) zostaje long, czyli długodystansowe MP w BnO w Podlesicach. Przy okazji - kiedy indziej odbędzie się zjazd wyborczy (ale sobie to Zarząd wymyślił :), konsultacje kadry juniorów w Warszawie (miały być 15. marca) a także Mistrzostwa Śląska w OP - czyli eliminacje do ETOC. To imprezy i wydarzenia, o których czytaliśmy na stronie Związku, ale są i inne: W Trójmieście, zgodnie z zarządzeniem władz, odwołany jest Harpuś. W Warszawie (to decyzja władz Ursynowa) - nie odbędzie się dzisiaj Szybki Mózg.     

  Oczywiście - dzieje się tak nie tylko w Polsce, bo i Prague Easter (ponad 1600 zgłoszonych) zapewne zostanie odwołane. Tylko w Rosji ścigają się, jak gdyby nigdy nic, ale tam wirus dostał zakaz od Władimira Władimirowicza, więc wiadomo, że nie miał szans na rozprzestrzenianie się.

  Myślę, że lista odwołań/przełożeń będzie się wydłużała w rekordowym tempie, więc można dopisywać poniżej, co jeszcze wylatuje z kalendarza. Zresztą, zrobią to pewnie za nas tzw. stosowne czynniki. A dzień taki ładny się zapowiadał...