Rundy finałowe WBG i WesolInO odwołane

  Jak się zapewne spodziewaliście, w przyszły weekend nie spotkamy się na finałowych rundach Wesołych Biegów Górskich i WesolInO. Oczywiście - czujemy się dobrze, mimo, że zapewne połowa z nas już zdążyła się zarazić wirusem (albo miała na to wielkie szanse). Żeby jednak nie pogarszać sytuacji - i dać szpitalom szansę na ogarnięcie kulminacji zachorowań, która, zapewne, za jakiś czas nadejdzie - dostosowujemy się do przepisow, dotyczących kwarantanny i unikania większych zgromadzeń. Nawet, jeśli gromadzą się zdrowi i silni ludzie.

  Pozostaje pytanie, czy i kiedy cykl zostanie dokończony. Na dzisiaj nie znamy na to odpowiedzi; nie wiemy bowiem, jak długo potrwa stan, panujący obecnie (czyli zalecanej izolacji). Może jeszcze w tym półroczu - a może przy okazj rozpoczęcia, na przykład, cyklu jesiennego - spotkamy się jednak na pewno, by uhonorować zwycięzców obydwu cyklów - a wszystkim, którzy brali udział w trzech rundach WBG, wręczyć pamiątkowe medale. Wprawdzie - medal w kształcie śnieżynki, rozdawany latem, może wyglądać dosyć zabawnie - ale, co nam szkodzi, pośmiejmy się wtedy.

  Informacje na temat tego, jak i kiedy się spotkamy, pojawią się na naszej stronie (www.team360.pl) oraz na fb. Pozostajemy w kontakcie, do zobaczenia!

 Aha - oczywiście, w związku z powyższym, przekładamy również akcję sprzątania lasu...