Nowy kalendarz zawodów rowerowych

    Nowe czasy, nowy kalendarz. Ponieważ podniesiono część szlabanów, spuszczonych z okazji pojawienia się wirusa - zaczynamy się organizować, także sportowo. Polski Związek Orientacji Sportowej przedstawił właśnie Centralny Terminarz Zawodów na 2020 rok (w załączniku). Szykuje się niezwykle ciekawa jesień po gorącym lecie; albo się wszyscy rozpadną, albo co cwańsi będą odpuszczać, co się da, żeby na 2021 być w stanie poruszać się o własnych siłach. 

   Konsekwencją tego faktu jest także przeorganizowanie i zapisanie nowego harmonogramu terminów imprez rowerowych. Niby nie było to trudne, bo i poprzednio takie weekendy były tylko dwa - ale wobec faktu, że jeden z organizatorów wycofał się ze swoich planów, łatwo nie było. Niemniej - mamy nowy kalendarz rowerowy, wraz z informacją, kiedy są planowane Mistrzostwa Polski, Puchar Najmłodszych i KMP. Można go obejrzeć w naszej zakładce RJnO

  Kalendarz - to zresztą trochę zbyt dumne słowo; na razie jest to bowiem raczej kalendarzyk - wobec faktu, że poza CTZ nic tam nie ma. Ufajmy, że nie ma - tylko na razie. No i - do pracy, pierwsze MP za niecałe dwa miesiące!

ZałącznikWielkość
CTZ_2020_stan 08.06.2020.pdf77.02 KB