Odwołanie po raz drugi!

   Coś nie mamy szczęścia, oględnie rzecz ujmując, do organizacji finałów tegorocznego WBG i WesolInO! Najpierw wjechał nam w paradę COVID, teraz - w gruncie rzeczy - też. Otóż, na przeprowadzenie zawodów w podanym przez nas terminie (czyli 13 czerwca) nie zgadza się Urząd Dzielnicy - motywując to właśnie zagrożeniem epidemicznym. Teoretycznie dopuszczone są możliwości rozmaitej aktywności fizycznej (rozporządzenie  Rady Ministrów), ale w Wesołej obowiązuje wciąż zapis, zgodnie z którym do końca sierpnia nie można przeprowadzać imprez sportowych (pod szyldem Dzielnicy).

  Ponieważ zaś tak się składa, że nasze biegi (te z mapą i bez) są współorganizowane (czytaj - współfinansowane) przez Dzielnicę Wesoła, to sprawa jest dość prosta - na finałową rundę jesteśmy zmuszeni umówić się jesienią. Przykro nam - pewnie tak, jak i Wam; medale i puchary już nie mogły się doczekać wręczenia, niemniej - poczekają jeszcze trochę. Oczywiście - akcja zbierania śmieci po zawodach również, w tej sytuacji, zostaje przełożona na (bliżej niesprecyzowany jeszcze) termin jesienny.

  Cóż można napisac jeszcze w takiej sytuacji... Przepraszamy za zamieszanie. No i - do trzech razy sztuka; w końcu te zawody zrobimy!