Radiowa kultura fizyczna, czyli super zawartość NOS-a

W zasadzie wszystko w tytule już zawarłem, wystarczy dodać dokładny termin i lokalizację.
Zatem uwaga:
Weszło FM
Piątek, godz. 19:00.

Po szczegóły jednak warto kliknąć i poczytać więcej, bo taka radiowo-podcastowa gratka nieprędko się może zdarzyć.


Otóż w najbliższy piątek pobożocielny wyemitowana zostanie audycja Niesamowite Opowieści Sportowe, czyli w skrócie NOS. I w tym oto programie prowadzonym, przeze mnie i Wojtka Wojtka (Pielę), udział weźmie dwóch fachowców od zacnego napierania, tacy co to lubią długo. 

Pierwszy wystąpi Błachut Igor, którego Państwu przedstawiać nie trzeba, bo wiecie, że na orientacji sportowej to on zęby zjadł i tak właśnie przekonująco wystąpi w piątek, piąteczek, piątunio. Zacznie o godz. 19:00. Tuż po nim antenę przejmie Leszek Pachulski. Bywalicy Harpaganów wszelkich zapewne znają Go od lat. Nieco krócej znają Leszka P. (być może, ale zapewne niekoniecznie) bywalcy takich rowerowych wyryp dłudystansowych jak Wisła 1200, Pomorska 500 i Carpatia Divide. To właśnie Leszek wymyślił te wyścigi, a skoro je wymyślił to je zorganizował i organizuje na bieżąco. 

Polecanko. Dwie godziny przyjemnego słuchowiska. Dla wytrwałych nastąpi na koniec wywiad hokejowy o meczu Polska - ZSRR z MŚ 1976 r.

Będzie ciekawie lub bardzo ciekawie. 

Linka do radia znajduje się TUTAJ. Można również załadować sobie do smarkfona appkę Weszło FM (tam gadają w zasadzie tylko o sporcie i nie tylko o futbolu) i mieć radio zawsze przy sobie. No, chyba że się zapomnie telefonu.