Carrier z Teamem 360!

  Miło nam donieść (oczywiście, uprzejmie), że do licznego grona naszych mecenasów dołącza firma Carrier. Szczegóły tej współpracy pozwolimy zachować dla siebie, ale - mamy nadzieję - że obie strony będą bardzo zadowolone.

  Pewną poszlaką - dlaczego ktokolwiek angażuje się w nasze działania - może być fakt, że ostatnio na wszelkich zawodach i treningach pojawia się coraz większa grupa naszych zawodników. A przecież to czas: a) wakacji, b) straszliwej pandemii, co to dziesiątkuje społeczeństwa. Więc o frekwencję, teoretycznie, powinno być znacznie trudniej... Żeby nie być gołosłownym - foteczka z sobotnieg biegania (zakończony już, niestety, cykl Letnich Zawodów Kontrolnych PUKS):

 Nie wszyscy się załapali na fotografię, żeby była jasność. I to jest kolejna rzecz, która nas cieszy. To znaczy - frekwencja, nie, że kogoś na zdjęciu nie ma...

 Tego się więc trzymajmy - żeby zarówno sekcja, jak i liczba wspierających ją sponsorów, rosły jak grzyby po deszczu (na przykład - te poniżej, zebrane, dla odmiany, na niedzielnym treningu z mapą. Podczas rozgrzewki, ma się rozumieć :)