Rajd Miejski 360º Gliwice 2010

8 posts / 0 new
Ostatni wpis
darek
Rajd Miejski 360º Gliwice 2010

A to Ci dopiero! Rajdy w mieście? Niezbyt u nas popularna zabawa. My jednak chcemy postawić na swoim i wprowadzić rajdy przygodowe do aglomeracji. Na początek będą to Gliwice, piękny piastowski gród w sercu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Termin: 8-9 maja.

Wstępnie wiadomo, iż zabawa podzielona zostanie i oddzielona. Podział nastąpi na dwa dni, czyli napieramy w sobotę i niedzielę. Na rowerach i butach. Rozdział z kolei został wymyślony, coby się zintegrować w śląskim stylu. Nad jeziorem, a jakże!
Szczegóły będą napływać z czasem...

darek
czy to będą

czy to będą zawody zespołowe czy indywidualne?

Maly
zespolowe kolego

zespolowe kolego jakeis dwojki przewidziane. i czysto po miescie industrialnym.

igor
Słusznie prawi

Słusznie prawi kol. Mały (witamy, witamy !) - zmagania będą dwójkowe, więc drogi (droga?) yozzzzie, trzeba poszukać kogoś do pary. Industrialnie będzie, ale i zabytkowo takoż

Łucja (niezweryfikowany)
A zdradzicie coś

A zdradzicie coś więcej?
Jak bardzo nawiązujecie do Rat Race'ów?

Maly
Juz nie dlugo

Juz nie dlugo uchylony zostanie rombek tajemnicy. Powoli sie wszystko klaruje. cierpliwości, może nie na dniach ale tygodniach będzie strona i wszystko.

Maly
Jak sie przeglada

Jak sie przeglada strony rajdowe to wydaje sie ze cala smietanka rajdowa zbiera sie tydzien wczenisje na rajdzie w terenie. Organizatorom jednak bardziej zalezy zeby coraz wiecej ludiz dowiedzialo sie o dyscyplinie i zeby Ci ludize nowego ducha tkneli ( po swietach) w cala przygode i wiare rajdowa ...to prawda?

Maly
Wygląda na to że

Wygląda na to że zbiera sie miedzynarodowe srodowisko .. i dobrze .. tak trzymaj bedzie ciekawiej i na trasie i poza nia..ciekawe czy Polacy beda gora??
na trasie a moze poza?

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz