Sekcja specjalna...

...czyli zawodnicy zarejestrowani w powołanej w 2013 roku sekcji orientacji sportowej zarejestrowanej w PZOS. Na pierwszym miejscu szanowny Pan Prezes (czasami raczy pojawić się na jakichś zawodach), potem Pan Trener, a potem pozostali adepci tajemnych sztuk biegowo-rowerowo-narciarsko-precyzyjnych.

Nr ew. Licencja Zawodnik Rok ur. Kategoria Nr SI
W08001 02679 Igor Błachut 1973 M-21 7202770
W08002 02688 Marcin Krasuski 1972 M-21  
W08003 02692 Ireneusz Waluga 1974 M-21 7202761
W08004 02686 Paweł Ulbrych 1973 M-21  
W08005 02684 Maciej Indyka 1980 M-21 1409324
W08006 02685 Kornel Jaskuła 1984 M-21 1409326
W08007 02680 Katarzyna Maternowska 1973 K-21 1409355
W08008 02681 Roch Błachut 2004 M-12 1409330
W08009 02683 Klara Żerdzicka 1975 K-21  
W08010 04091 Łucja Ulbrych 2005 K-12 1409325
W08011 02682 Olgierd Błachut 2009 M-10 1409360
W08012 02687 Jacek Mróz 1958 M-55  
W08013 02689 Patrycja Lejk 1981 K-21  
W08014 02690 Zuzanna Szymańska 1977 K-35 981643
W08015 02691 Urszula Trykozko 1969 K-40 900424
W08017 02724 Adam Wroniak 1969 M-40 1221169
W08018 02210 Bartłomiej Krasuski 1970 M-40  
W08019 02731 Michał Szypliński 1982 M-21  
W08020 02811 Katarzyna Polak 1968 K-45  
W08021 02843 Piotr Buciak 1979 M-21 7202762
W08022 02840 Łukasz Senderek 1977 M-21 7202763
W08023 02853 Magdalena Gruziel 1976 K-21 1409340
W08024 02982 Dariusz Bogumił 1977 M-21 1409336
W08025 03326 Krzysztof Wroniak 2004 M-12  
W08026 01494 Radosław Jaroszek 1994 M-21 607807
W08027 01736 Jakub Jaroszek 1998 M-18 7899987
W08028 03308 Hanna Szczerbik 1998 K-18  
W08029 03368 Łukasz Warmuz 1983 M-21 7202769
W08030 02245 Anna Bogucka-Jaroszek 1970 K-45  
W08031 03805 Wacław Jaskuła 1954 M-60  
W08032 04074 Jan Lenczowski 1976 M-40  
W08033 04073 Adam Lenczowski 2008 M-10 1409313
W08034 04075 Krzysztof Lenczowski 2011 M-10 1409311
W08035 04081 Piotr Wąsiewicz 1970 M-45 1418717
W08036 04080 Marzena Wąsiewicz 1970 K-45 1418713
W08037 04079 Jerzy Wąsiewicz 2005 M-12 1418711
W08038 04082 Urszula Wąsiewicz 2007 K-10 1418718
W08039 04076 Jakub Pietrzak 2004 M-14  
W08040 04071 Mateusz Dubiński 2009 M-10 1409368
W08041 04072 Wiktor Gromadzki 2009 M-10 1409335
W08042 04077 Julia Rejmer 2007 K-10 1409329
W08043 04078 Helena Ulbrych 2007 K-10 1409364