Sekcja specjalna

...czyli zawodnicy zarejestrowani w powołanej w 2013 roku sekcji orientacji sportowej zarejestrowanej w PZOS. Na pierwszym miejscu szanowny Pan Prezes (czasami raczy pojawić się na jakichś zawodach), a potem pozostali adepci tajemnych sztuk biegowo-rowerowo-narciarsko-precyzyjnych.

Nr ew. Licencja Zawodnik Rok ur. Kategoria Nr SI
W08001 02679 Igor Błachut 1973 M 45 7202770
W08002 02347 Ilona Śliwczyńska 1978 K 40 7121278
W08003 02692 Ireneusz Waluga 1974 M 45 7202761
W08004 02686 Paweł Ulbrych 1973 M 45  
W08005 04277 Agnieszka Grzywacz 1974 K 45  
W08006 02685 Kornel Jaskuła 1984 M 35 1409326
W08007 03970 Mateusz Mioduszewski 1976 M 40  
W08008 02681 Roch Błachut 2004 M 16 1409330
W08009 02683 Klara Żerdzicka 1975 K 45  
W08010 04091 Łucja Ulbrych 2005 K 16 1409325
W08011 02682 Olgierd Błachut 2009 M 12 1409360
W08012 02687 Jacek Mróz 1958 M 60  
W08013 02689 Patrycja Lejk 1981 K 35  
W08014 02690 Zuzanna Szymańska 1977 K 40 981643
W08015 02691 Urszula Trykozko 1969 K 50 900424
W08016 04253 Monika Dubińska 1981 K 35  
W08017 02724 Adam Wroniak 1969 M 50 1221169
W08018 02210 Bartłomiej Krasuski 1970 M 50  
W08019 02731 Michał Szypliński 1982 M 35  
W08020 02811 Katarzyna Polak 1968 K 50  
W08021 02843 Piotr Buciak 1979 M 40 7202762
W08022 02840 Łukasz Senderek 1977 M 40 7202763
W08023 02853 Magdalena Gruziel-Słomka 1976 K 40 1409340
W08024 02982 Dariusz Bogumił 1977 M 40 1409336
W08025 03326 Krzysztof Wroniak 2004 M 16 1409374
W08026 01494 Radosław Jaroszek 1994 M 21 607807
W08027 01736 Jakub Jaroszek 1998 M 21 7899987
W08028 03308 Hanna Szczerbik 1998 K 21  
W08029 02091 Agnieszka Lisewska 1998 K 21 8199809
W08030 02245 Anna Bogucka-Jaroszek 1970 K 50  
W08031 04828 Janina Mioduszewska 2011 K 10  
W08032 04074 Jan Lenczowski 1976 M 40  
W08033 04073 Adam Lenczowski 2008 M 12 1409313
W08034 04075 Krzysztof Lenczowski 2011 M 10 1409311
W08035 04081 Piotr Wąsiewicz 1970 M 50 1418717
W08036 04080 Marzena Wąsiewicz 1970 K 50 1418713
W08037 04079 Jerzy Wąsiewicz 2005 M 16 8050202
W08038 04082 Urszula Wąsiewicz 2007 K 14 8070511
W08039 04076 Jakub Pietrzak 2004 M 16  
W08040 04071 Mateusz Dubiński 2009 M 12 1409368
W08041 04072 Wiktor Gromadzki 2009 M 12 1409335
W08042   Mateusz Chromiec 1986 M 21  
W08043 04078 Helena Ulbrych 2007 K 14 1409364
W08044 04693 Lena Gromadzka 2011 K 10  
W08045   Wojciech Wroniak 1996 M 21  
W08046 04899 Maja Pawilonis 2011 K 10  
W08047 04275 Justyna Pawilonis 1981 K 35  
W08048 04278 Katarzyna Bartosiak 1984 K 35  
W08049 04276 Natalia Pawilonis 2009 K 12  
W08050 04274 Anna Szewczykowska 1980 K 40   
W08051 03751 Joanna Benesz 1979 K 40 1409345
W08052 03753 Rafał Benesz 1975 M 45 1409354
W08053 03459 Paweł Słomka 1990 M 21  
W08054 04613 Iga Benesz 2008 K 12  
W08055 03752 Piotr Benesz 2006 M 14  
W08056 02350 Piotr Dopierała 1978 M 40  
W08057 04863  Anna Dubińska 2015 K 10  
W08058 04862 Leszek Dubiński 1975 M 45  
W08059 04865 Ewelina Mikosza 1982 K 35  
W08060 04864 Marcin Mikosza 1978 M 40  
W08061 04866 Julian Mikosza 2009 M 12  
W08062 04867 Antoni Mikosza 2011 M 10  
W08063 04897 Kacper Bartosiak 2011 M 10  
W08064 04898 Mikołaj Koński 2007 M 14  
W08065 04900 Filip Małek 2015 M 16  
W08066 04901 Gustaw Urbanowicz 2010 M 10  
W08067 04902 Kajetan Urbanowicz 2012 M 10  
W08068 0090 Jerzy Antonowicz 1968 M 50  
W08069 0091 Anna Górnicka-Antonowicz 1968 K 50