Kto da radę?...

... kto to zniesie, kery to strzymie? Całe 45 minut gadania o rajdach przygodowych, bez żadnych hamulców - bo trudno za hamulcowego uznać przemiłego i mało odpornego na naszą asertywność red. Łoniewskiego? No, kto miałby ochotę stawić czoła?

 Są chętni? To dobrze. W poniedziałek wieczorem do posłuchania będzie cała lekcja (czyli 45 minut) rozmowy o AR na internetowych falach Polskiego Radia 24.

 PR 24 to taki twór, w którym jest wszystko to, co na czterech głownych antenach Polskiego Radia - ale po trochu i na raz. No i w sieci, nie w eterze. Po co było tworzyć coś takiego - to temat na osobną rozmowę przy barze, ale teraz o konkretnej audycji.

 Otóż - red. Krzysiek Łoniewski zapewne popadł w jakowąś desperację, bowiem umyślił audycję w poniedziałek (22.września, godzina 21.15 do 22.00) poświęcić rajdom. I po długim castingu wybrał na rozmówców red.red. Dariusza Urbanowicza oraz mnie. Sam tego chciał, jak by co.

 Gdyby ktos chciał posłuchać, to serdecznie zapraszamy. Wystarczy komputer z głośnikiem. Postaramy się zareklamować AR możliwie najlepiej... Do usłyszenia?

Komentarze