W Stanach byłoby łatwiej

  Silni, zwarci, gotowi... Czekamy na śnieg. A wraz z nami cykl - nie tak rozbudowany, jak jego rowerowy odpowiednik, ale nie mniej pasjonujący. Na razie największe emocje, związane z Pucharem Warszawy i Mazowsza w Narciarskim Biegu na Orientację, towarzyszą przeglądaniu długoterminowych prognoz pogody. Spadnie, czy nie spadnie? Mowa, rzecz jasna o śniegu, który grubą warstwą zalega w USA. No, ale w Ameryce to wszystko mają najlepsze, więc i zimę też.

  Teraz - ponoć - trochę prószy w okolicach Suwałk. W gruncie rzeczy, to precedens już był, bo tego lata zaplanowano (choć nie zrealizowano) rundę zawodów rowerowych spod szyldu mazowieckiego w Supraślu. Suwałki raptem kawałek dalej, więc nie ma się co ograniczać chyba? W każdym razie, jeśli na jakieś zawody będą widoki (obstawiam Falenicę, dla odmiany) - to niezawodnie ta informacja pojawi się w kalendarzu cyklu oraz u nas na stronie.

 A na razie można się cieszyć nowym, lepszym regulaminem. I dobrze się z nim zapoznać, żeby potem nie było nieporozumień, kiedy walka o punkty wejdzie w decydującą fazę...