Wyniki w roku 2015

2008  2009  2010  2011  2012  2013  2014  2015

Rajdy:

Rajd Wilczy (01.03, Żory)
II miejsce - Irek Waluga, Ireneusz Towarek

Krajna Adventure Race (27-29.03, Złotów)
I miejsce (MIX), II miejsce (generalnie) - Aga Korpal, Igor Błachut (jako Team 360°/PocoLoco)
II miejsce - Irek Waluga, Łukasz Warmuz

MIejski Rajd Przygodowy Katowice (19.04, Katowice)
I miejsce (trasa Profi) - Irek Waluga, Łukasz Warmuz
III miejsce (trasa Open Mix) - Hanna Szczerbik, Jakub Jaroszek

Rajd 360° (30.04-03.05, Puszcza Knyszyńska)
II miejsce (trasa długa, 330 km) - Agnieszka Korpal, Irek Waluga, Łukasz Warmuz, Marcin Zdziebło

Rajd Miejski 360° Gliwice (9-10.05, Gliwice)
I miejsce - Irek Waluga, Łukasz Warmuz
II miejsce (MIXV), XXXV miejsce (generalnie) - Ula Trykozko, Leszek Herman-Iżycki (jako Tim 2 Pi)
III miejsce (M), V miejsce (generalnie) - Maciej Pońc, Kamil Pońc (jako Team 360 i syn)
X miejsce (MIX), XXVII miejsce (generalnie) - Karolina Pacek, Marcin Krasuski

DyMnO (15-17.05, Kosów Lacki)
II miejsce - Dariusz Bogumił, Łukasz Otolski (jako IHaHa-360)

Navigatoria Adventure Race (15-17.05, Sopot)
I miejsce - Irek Waluga, Łukasz Warmuz

Poznańska Bimba (23.05, Poznań)
I miejsce - Irek Waluga, Łukasz Warmuz (trasa Helmut)

Vilnius Challenge (06.06, Wilno, Litwa)
II miejsce (kategoria M), III miejsce (generalnie) - Irek Waluga, Łukasz Warmuz

Rajd Miejski Warszawa (20-21.06, Warszawa)
II miejsce - Irek Waluga, Maciek Marcjanek (jako Team 360 & Co)
I miejsce (kategoria MV), III miejsce (generalnie) - Maciej Pońc, Piotr Pilak
I miejsce (kategoria MIXV), XIII miejsce (generalnie) - Ula Trykozko, Leszek Herman-Iżycki (jako Tim 2 Pi)

Mountain Touch Challenge (22-26.07, Szczawnica)
III miejsce - Irek Waluga, Tomasz Jurczyk (jako Irek i Tomek)

Rajd Konwalii (7-8.08, Czaplinek)
III miejsce - Dariusz Bogumił, Łukasz Otolski

Silesia Race (10-11.10, Tworóg)
I miejsce - Dariusz Bogumił, Paweł Gorczyca (trasa AR, +150 km)

Orientacja sportowa:

Mistrzostwa Polski w Narciarskim Biegu na Orientację (7-8.lutego, Żelazko)
Sprint
II miejsceKarolina Pacek (K-21)
Klasyk
III miejsce Karolina Pacek (K-21)
Sztafety
VII miejsce - Karolina Pacek, Ludomir Parfianowicz(UNTS Warszawa) - (M)

WesolInO (cykl zawodów)
I miejsceMagda Gruziel (CK)
I miejsce - Krzysztof Wroniak (AM)
I miejsce - Adam Wroniak (BM)
II miejsce - Łucja Ulbrych (AK)
II miejsce - Dariusz Bogumił (CM)
V miejsce - Helena Ulbrych (AK)
V miejsce - Ula Trykozko (CK)
VI miejsce - Karolina Pacek (CK)
VII miejsce - Zuzanna Szymańska (CK)
X miejsce - Bartłomiej Krasuski (CM)
XII miejsce - Paweł Ulbrych (BM)

Warszawa Nocą (cykl zawodów)
III miejsce - Ula Trykozko (K 40)
V miejsce - Karolina Pacek (K 20)
VI miejsce - Zuzanna Szymańska (K 30)
X miejsce - Magda Gruziel (K 30)
XVI miejsce - Adam Wroniak (BM)
XXXVIII miejsce - Bartłomiej Krasuski (M 40)

FalInO (cykl zawodów)
I miejsce - Karolina Pacek (Open K)
V miejsce - Zuzanna Szymańska (Open K)
VII miejsce - Ula Trykozko (Open K)
IX miejsce - Krzysztof Wroniak (AM)
XV miejsce - Bartłomiej Krasuski (Open M)
XXIV miejsce - Magda Gruziel (Open K)
XXVI miejsce - Igor Błachut (Open M)

Wrocław Night O-Fight (cykl zawodów)
VIII miejsce - Kornel Jaskuła

Mistrzostwa Śląska w Długodystansowym Biegu na Orientację (28.03, Bytom)
I miejsceJakub Jaroszek (M 18)
IV miejsceRadosław Jaroszek (M 21)

Prague Easter (3-5.04, Zahrádky (Czechy))
XI miejsce - Ula Trykozko (D40 B)
XXVIII miejsce - Bartłomiej Krasuski (H45 A)

Mistrzostwa Śląska w Sprinterskim Biegu na Orientację (25.04, Pszczyna)
I miejsce - Irek Waluga (M 21)
II miejsce - Łukasz Warmuz (M 21)

Grand Prix Mazowsza w Biegu na Orientację (24-26.04, Wyszków)
IV miejsce - Ula Trykozko (K 40)

Grand Prix Mazowsza w Rowerowej Jeździe na Orientację (24-26.04, Wyszków)
I miejsceUla Trykozko (K 40)
I miejsceJakub Jaroszek (M 17)
I miejsceRadosław Jaroszek (M 21)
III miejsce - Magda Gruziel (K 21)
III miejsce - Adam Wroniak (M 40)
IV miejsce - Igor Błachut (M 21)
V miejsce - Karolina Pacek (K 21)
VI miejsce - Łukasz Senderek (M 21)
VI miejsce - Bartłomiej Krasuski (M 40)

Mistrzostwa Polski w Rowerowej Jeździe na Orientację, dystans średni (25.04, Wyszków)
I miejsce (MP), III miejsce (otwarte MP) - Magda Gruziel (K 21)
I miejsceJakub Jaroszek (M 17)
II miejsce (MP), IV miejsce (otwarte MP) - Karolina Pacek (K 21)
II miejsce - Ula Trykozko (K 40)
II miejsce (MP), III miejsce (otwarte MP) - Radosław Jaroszek (M 21)
III miejsce (MP), IV miejsce (otwarte MP) - Piotr Buciak (M 21)
III miejsce - Adam Wroniak (M 40)
VI miejsce (MP), VIII miejsce (otwarte MP) - Zuzanna Szymańska (K 21)

Mistrzostwa Polski w Rowerowej Jeździe na Orientację, scorelauf (26.04, Wyszków)
I miejsce - Ula Trykozko (K 40)
I miejsceJakub Jaroszek (M 17)
II miejsce (MP), IV miejsce (otwarte MP) - Radosław Jaroszek (M 21)
III miejsce (MP), V miejsce (otwarte MP) - Magda Gruziel (K 21)
III miejsce (MP), V miejsce (otwarte MP) - Dariusz Bogumił (M 21)
III miejsce - Adam Wroniak (M 40)
IV miejsce (MP), VI miejsce (otwarte MP) - Karolina Pacek (K 21)
IV miejsce (MP), VIII miejsce (otwarte MP) - Igor Błachut (M 21)
V miejsce - Bartłomiej Krasuski (M 40)

Mistrzostwa Polski w Rowerowej Jeździe na Orientację, sztafety mieszane (02.05, Poczopek)
I miejsce - Karolina PacekJakub Jaroszek (seniorzy)
III miejsce - Ula Trykozko, Adam Wroniak

Mistrzostwa Polski w Rowerowej Jeździe na Orientację, długi dystans (03.05, Supraśl)
I miejsce - Jakub Jaroszek (M 17)
II miejsce - Ula Trykozko (K 40)
II miejsce - Igor Błachut (M 21)
III miejsce - Karolina Pacek (K 21)
III miejsce - Adam Wroniak (M 40)

Puchar Bałtyku w BnO (1-3.05, Wejherowo)
VIII miejsce - Bartłomiej Krasuski (M 45)

Puchar OK!Sport (Mistrzostwa Mazowsza w klasycznym BnO; 17.05, Regut)
I miejsce - Ula Trykozko (K 40)
II miejsce - Bartłomiej Krasuski (M 45)
V miejsceZuzanna Szymańska (K 35)

Mistrzostwa Polski w BnO (30-31.05, Kraków)
Sprint
IX miejsce - Ula Trykozko (K 40)
XII miejsce - Bartłomiej Krasuski (M 45)
Średni dystans
V miejsce - Igor Błachut (M 40)
IX miejsce - Ula Trykozko (K 40)
XI miejsce - Bartłomiej Krasuski (M 45)
XIII miejsce - Irek Waluga (M 40)

Mistrzostwa Europy Seniorów w RJnO (7-14.06, Idanha a Nova, Portugalia)
XII miejsce - Natalia Brejnak, Radosław Jaroszek (sztafety mieszane)
LII miejsce - Radosław Jaroszek (sprint)
XLV miejsce - Radosław Jaroszek (middle)
XXXI miejsce - Radosław Jaroszek (long)

Mistrzostwa Europy Juniorów w RJnO (7-14.06, Idanha a Nova, Portugalia)
III miejsce - Agnieszka Lisewska, Jakub Jaroszek (K/M 17)
IX miejsce - Jakub Jaroszek (sprint - M 17)
III miejsce - Jakub Jaroszek (middle)
VII miejsce - Jakub Jaroszek (long)
III miejsce - Artur Żebrowski, Bartosz Nowak, Jakub Jaroszek (sztafety)

Mistrzostwa Polski w Orientacji Precyzyjnej (13-14.06, Warszawa)
konkurencja PreO
X miejsce - Karolina Pacek
konkurencja TempO
IX miejsce - Zuzanna Szymańska
XIV miejsce - Karolina Pacek

Grand Prix Silesia (13-16.08, Velká Kraš, Czechy)
VIII miejsce - Zuzanna Szymańska (K 35)
XII miejsce - Ula Trykozko (K 45)

WMTBOC (XIII Mistrzostwa Świata w RJnO; 18-22.08, Liberec, Czechy)
LVII miejsce (middle) - Radosław Jaroszek
LXXVIII miejsce (sprint) - Radosław Jaroszek
LIII miejsce (long) - Radosław Jaroszek

JMTBOC (Mistrzostwa Świata Juniorów w RJnO; 18-22.08, Liberec, Czechy)
XXVI miejsce (middle) - Jakub Jaroszek
XXXII miejsce (sprint) - Jakub Jaroszek
XX miejsce (long) - Jakub Jaroszek
IX miejsce (sztafeta) - Jakub Jaroszek, Artur Żebrowski, Hubert Kielak

Grand Prix Pomorza (21-23.08, Gdańsk)
IX miejsce - Bartłomiej Krasuski (M 45)

Mistrzostwa Polski w Klasycznym BnO (19.09, Jakuszyce)
V miejsce - Jakub Jaroszek (M 18)
XXIX miejsce - Kornel Jaskuła (M 21)

Mistrzostwa Polski w RJnO (25-27.09, Dąbrowa Górnicza)
Dystans klasyczny
II miejsce - Hanna Szczerbik (K 17)
II miejsce - Jakub Jaroszek (M 20)
III miejsce - Magda Gruziel (K 21)
III miejsce - Piotr Buciak (M 21)
Sprint
I miejsce - Jakub Jaroszek (M 20)
V miejsce - Hanna Szczerbik (K 17)
VI miejsce - Adam Wroniak (M 40)
Sztafety
I miejsce - Adam Wroniak, Andrzej Krochmal (weterani)
VI miejsce - Hanna Szczerbik, Jakub Jaroszek (juniorzy)

Szybki Mózg (cykl zawodów)
IV miejsce - Ula Trykozko (K 40)
VIII miejsce - Zuzanna Szymańska (K 30)
XI miejsce - Karolina Pacek (K 20)
XVIII miejsce - Adam Wroniak (M 40)
XLIX miejsce - Paweł Ulbrych (M 40)

Mistrzostwa Polski w Nocnym BnO (17.10, Wrocław)
IV miejsce - Zuzanna Szymańska (K 35)
VI miejsce - Ula Trykozko (K 40)
X miejsce - Irek Waluga (M 35)
XI miejsce - Bartłomiej Krasuski (M 45)

Rekreacja pozostała:

Rajd Czterech Żywiołów (17-18.01, Bydlin)
I miejsce - Irek Waluga (trasa piesza, 50 km)
I miejsce - Maciej Pońc, Piotr Pilak - ex aequo (trasa piesza, 25 km)

Icebug Winter Trail (14.02, Nowy Targ)
I miejsce (kobiety) - Magda Gruziel

Wesołe Biegi Górskie (cykl zawodów)
III miejsce - Łucja Ulbrych (G2 K12)
III miejsce - Roch Błachut (G2 M12)
III miejsce - Paweł Ulbrych (G2 M40)
IV miejsce - Ula Trykozko (G2 K40)
XV miejsce - Bartłomiej Krasuski (G10 M40)

Zimowe Biegi Górskie (cykl zawodów)
X miejsce - Bartłomiej Krasuski (G6 M45)

Złoto dla Zuchwałych (22.03, Tur k/Nakła nad Notecią)
II miejsce (kobiety) - Karolina Pacek (trasa rowerowa, 100 km)

Bike Orient (11.04, Góra Kamieńsk k/Bełchatowa)
I miejsce (kobiety), VI miejsce (generalnie) - Magda Gruziel (trasa rowerowa, 100 km)
II miejsce (generalnie) - Dariusz Bogumił

49.Harpagan (17-19.04, Kaliska)
I miejsce (kobiety), XIX miejsce (generalnie) - Magda Gruziel (trasa rowerowa, 200 km)
V miejsce (generalnie) - Piotr Buciak

OrientAkcja (09.05, Konstantynów Łódzki)
III miejsce (kobiety), XXIV miejsce (generalnie) - Zuzanna Szymańska (trasa mega, 85 km)
IV miejsce - Łukasz Senderek

DyMnO (15-17.05, Kosów Lacki)
I miejsce (kobiety), III miejsce (generalnie) - Zuzanna Szymańska (trasa rowerowa, 30 km)
X miejsce - Łukasz Senderek (trasa rowerowa, 150 km)
II miejsce (kobiety), XXV miejsce (generalnie) - Katarzyna Polak

Leśne Dukty (23.05, Lipka)
I miejsce - Piotr Buciak (trasa rowerowa, 140 km)
I miejsce (kobiety), XII miejsce (generalnie) - Magda Gruziel
XIII miejsce - Łukasz Senderek
VI miejsce (kobiety), XLVI miejsce (generalnie) - Katarzyna Polak
IX miejsce (kobiety), LVI miejsce - Zuzanna Szymańska

Matnia (Mistrzostwa Polski w Marszach na Orientację; 4-7.czerwca, Chmielno)
I miejsce (kategoria TS) - Zuzanna Szymańska (trasa TU)
XXIV (kategoria TS) - Ula Trykozko (trasa TZ)

Mazurskie Tropy (13.06, Stawiguda)
I miejsce (kobiety), XXIII miejsce (generalnie) - Magda Gruziel (trasa rowerowa, 130 km)
XI miejsce (kobiety), LXXXI miejsce (generalnie) - Ula Trykozko
XII miejsce - Łukasz Senderek
I miejsce (kobiety), XIII miejsce (generalnie) - Katarzyna Polak (trasa rowerowa, 50 km)
I miejsce - Igor Błachut (trasa piesza, 25 km)

Rajd Czterech Żywiołów (13-14.06, Klucze)
II miejsce - Maciej Pońc (trasa AR solo)
III miejsce - Irek Waluga
II miejsce - Piotr Pilak (trasa piesza, 25 km)

Grassor (20-21.06, Chojna)
II miejsce - Łukasz Senderek (trasa rowerowa, 150 km)

Bike Orient (27.czerwca, Przysucha)
IV miejsce - Michał Szypliński (trasa Giga, 100 km na rowerze)
XIII miejsce - Łukasz Senderek
VI miejsce (kobiety), XXXVIII miejsce (generalnie) - Katarzyna Polak

Mistrzostwa Europy w Rogainingu (27-28.06, Cerné Údolí, Czechy)
XXVIII miejsce (kategoria XV 24) - Ula Trykozko, Leszek Herman-Iżycki (jako Tim 2 Pi)

Rajd Miejski Bielsko-Biała (28.06, Bielsko-Biała)
II miejsce (kategoria MM), III miejsce (generalnie) - Irek Waluga, Łukasz Warmuz
I miejsce (kategoria MV), VI miejsce (generalnie) - Piotr Pilak, Artur Brachaczek (jako Sąsiedzi)

Rajd Konwalii (7-8.08, Czaplinek)
I miejsce - Piotr Buciak (trasa rowerowa, 100 km)

Bike Orient (15.sierpnia, Burzenin)
III miejsce - Michał Szypliński (trasa Giga, 100 km na rowerze)
III miejsce (kobiety), XXX miejsce (generalnie) - Karolina Pacek
IX miejsce - Łukasz Senderek

Izerska Wielka Wyrypa (21-23.08, Świeradów-Zdrój)
II miejsce - Piotr Buciak (trasa rowerowa, 150 km)

KoRNO (29.08, Siedlec)
I miejsce - Piotr Buciak (trasa rowerowa, 100 km)
I miejsce (kobiety), VIII miejsce (generalnie) - Magda Gruziel
V miejsce (kobiety), XXXIII miejsce (generalnie) - Karolina Pacek
XVI miejsce - Łukasz Senderek

Abentojra (4-6.09, Olsztyn)
I miejsce (kobiety), IX miejsce (generalnie) - Magda Gruziel (trasa rowerowa, 100 km)
II miejsce - Piotr Buciak (trasa rowerowa, 100 km)
IV miejsce - Łukasz Senderek (trasa rowerowa, 100 km)
IX miejsce (kobiety)- Katarzyna Polak (trasa rowerowa, 50km)

Mordownik (12.09, Dobczyce)
I miejsce (kobiety), XIII miejsce (generalnie) - Magda Gruziel (trasa rowerowa, 130 km)
VI miejsce - Łukasz Senderek (trasa rowerowa)
X miejsce - Maciej Pońc (trasa piesza, 50 km)

OrientAkcja (19.09, Głowno)
I miejsce - Łukasz Senderek (trasa rowerowa, 85 km)

Bike Orient (10.10, Puszcza Bolimowska)
I miejsce (kobiety), XIV miejsce (generalnie) - Magda Gruziel (trasa rowerowa, 100 km)
VI miejsce (kobiety), XL miejsce (generalnie) - Katarzyna Polak
XII miejsce - Michał Szypliński

Bike Orient 2015 - klasyfikacja łączna cyklu
kobiety, trasa Giga (100 km na rowerze)
III miejsce - Katarzyna Polak
V miejsce - Magda Gruziel
XII miejsce - Karolina Pacek
mężczyźni, trasa Giga
III miejsce - Michał Szypliński
XXVII miejsce - Łukasz Senderek
XLIX miejsce - Dariusz Bogumił

Jurajska Jatka (10-11.10, Olsztyn k/Częstochowy)
V miejsce (ex aequo) - Maciej Pońc, Piotr Pilak (trasa piesza, 50 km)

Harpagan 50 (16-18.10, Sierakowice)
II miejsce (kobiety), XLII miejsce (generalnie) - Magda Gruziel (trasa rowerowa, 200 km)
III miejsce - Łukasz Senderek (trasa rowerowa, 100 km)
IV miejsce - Dariusz Bogumił (trasa mieszana, 150 km)
VI miejsce - Piotr Buciak (trasa rowerowa, 200 km)
XIV miejsce - Łukasz Otolski (trasa mieszana)