Zaproszenie na spocenie

  Sezon rusza, wiosna idzie - a to pora weryfikacji. "Efekty będą na wiosnę" - zwykli powtarzać starsi koledzy, kiedy w klubie kwestionowaliśmy (my, czyli młodsi) zasadność niektórych obciążeń treningowych. Różnie z tymi efektami bywało, ale ta spiżowa prawda wryła mi się w pamięć - więc tego się trzymajmy.

  Zatem - skoro wiosna idzie, to trzeba pracować solidnie. Nie tylko tłuc kilometry na butach, nartach czy rowerze (tej zimy to i na rolkach) - ale również popracować nad sprawnością, siłą i takimi tam. I tu wychodzimy - jak zwykle - naprzecim społecznym potrzebom. Zapraszamy bowiem na treningi na sali, gdzie sobie można taką bazę (i nabdudowę) wypracować. 

  Formuła treningów nieco przypomina szalenie modny obecnie crossfit, ale nie dajmy się zwariować. Tych wygibasów ze sztangą nie wymyślono wcale niedawno - treningi obwodowe, czy inne stacyjki, tłuczono od wielu lat. O szwedzkiej gimnastyce nie wspominając... A my trzymamy się sprawdzonych wzorców. Zatem - zapraszamy serdecznie na treningi; stosowna zakładka wisi już na stronie - tam można znaleźć wszystkie detale. Najważniejsze są takie: każdy poniedziałek i środa, 20.30, sala szermiercza w Gimnazjum nr 119 w Starej Miłośnie  (ul. Klimatyczna 1). 

Do zobaczenia!