Restart

  W długiej (obecny adres to już prawie 7 lat, poprzedni - czyli adventura.pl - kolejnych kilka) historii naszej strony internetowej przerwa taka, jak ta, chyba się nie zdarzyła jeszcze. Prawie dwa tygodnie bez wpisu; żadnej relacji, zdjęcia czy nawet zajawki zawodów! Okazuje się jednak, że świat się nie zawalił - więc oddychamy z ulgą.

  Ponieważ jednak nie chcemy pozostawiać Was w niepewności, spieszymy poinformować, że www.team360.pl będzie działać dalej. W miarę możliwości - prężnie. Aczkolwiek, proponujemy drobne zmiany.

 Owa zmiana ma polegać na tym, że do tworzenia strony zapraszamy wszystkich chętnych. No dobra - nie wszystkich, ale tych, którzy będą mieli ochotę coś napisać na tak zwany temat. Zaproszenia na zawody, relacje z tychże, ploteczki z branży oczywiście... Czujcie się mile widziani. Pożądani wręcz.

  Zatem - zapraszamy! Do piór! ("Do klawiszy" brzmi jakoś mniej patetycznie).

Komentarze

Zaproszenie na treningi BnO

Cześć!
W takim razie ja się zgłaszam na ochotnika, żeby napisać coś na temat, a konkretnie w temacie BnO. Wakacyjna posucha imprezowa jest odczuwalna i zauważalna (przynajmniej w Warszawie i okolicach), więc jeśli ktoś ma ochotę pobiegać z mapą i zaspokoić choć w niewielkim stopniu potrzebę rywalizacji, to w najbliższy weekend (piątek-sobota-niedziela) UNTS organizuje trzy otwarte treningi. Po jednym każdego dnia, każdy w innej dzielnicy, na innej mapie, za symboliczne 5zł/bieg. Zapisy tylko do jutra, więc biegiem odsyłam do poniższego linku ze szczegółami:
http://unts.waw.pl/index.php?mnu=3&id=2107
Pozdrawiam!
Lesior