A miały być rosłe mlekopoje

(naturalne) na punktach kontrolnych (odżywczych) oczywiście. Niestety nie zapewniono takich atrakcji podczas siódmej rundy Pucharu Warszawy i Mazowsza w Rowerowej Jeździe na Orientację. To takie małe rozczarowanie, bo zawody rozgrywano podczas Światowego Dnia Karmienia Piersią. Ale nie ma się czym martwić, bo przygotowano całkowicie inne niespodzianki na trasie przejazdu (też wciągające).

Ciekawe czy Adam Wroniak robił zdjęcie w trakcie jazdy, czy już po wszystkim. Dzięki za fotkę:-)

 

W sobotę jeżdzono klasyk na mapach Dąbkowizny, w niedzielę scorelauf w Nieporęcie. Mapy Dąbkowizny podobno zaktualizowano na podstawie ortofotomapy...ale coś dalej się rozjeżdża (łącznie z zawodnikami). Tak wyglądała najdłuższa traska...

Następna runda już pod koniec tego miesiąca. Z niecierpliwością ogromną czekamy na komunikat. Liczymy na kreatywność Janka Cegiełki. 29 sierpnia wypada Dzień Straży Gminnej i Strażnika Miejskiego...i będziemy świętować w Otwocku i Starej Wsi. Zapisywać się już można tutaj.

 

Komentarze

Dzień Strażnika Miejskiego,

Dzień Strażnika Miejskiego, powiadasz....:-)

Propozycja nr1:

Przed startem będzie wyrywkowa (strażnik może np. wyskakiwać z krzaków przed losowymi zawodnikami) kontrola obowiązkowego wyposażenia roweru. Kto jej nie przejdzie dostaje ekstra do zaliczenia np. 6 PK. Niedozwolone są próby zmiany decyzji strażnika przy użyciu biletów Narodowego Banku Polskiego :-).

Co wrażliwszych przepraszam za czarny humor....