Przegląd do usług

Jako, że okres od 30 października do 18 listopada w kalendarzu azteckim poświęcany jest na przegląd broni. To my tym wzorem robimy przegląd kalendarza imprez na orientację i nie tylko. Liczymy tutaj na żywą odpowiedź Państwa Czytelnictwa. Kalendarz jest doprawy wypasiony. A w nim od rajdów przygodowych po te jeszcze bardziej ekstremalne jak Yukon Arctic Ultra, czy też Marathon des Sables. Imprezy centralnego terminarza orientacji sportowej biegowej, rowerowej, narciarskiej również są uwzględniane. Na wybranych przełajach i marszach kończąc. Zebrało się tego całkiem sporo w tym roku, bo aż 488 pozycji. A do końca grudnia jeszcze kilka dni zostało i na pewno lista się wydłuży. A planownik na sezon 2016 również będzie powstawał. Kto nie miał przyjemności, to zachęcamy gorąco do przeglądania, korzystania i organizowania sobie życia orientacyjnego. Nie sposób mieć wszystko, ale można starannie selekcjonować najważniejsze i te perełki. I pytań jest kilka.

Czego brakuje? Jak wiadomo nasz klub na Mazowsze głównie funkcjonuje i zawodnicy w większości też tutaj rezydują. I dlatego prócz imprez ogólnopolskich, kalendarz jest zbiorem zawodów  rejonu Warszawa i okolice. Dobrze? Nie? Za dużo tych imprez? A może tych międzynarodowych mało?

Co zmienić? W kalendarzu mamy możliwość wyboru interesującego nas typu zawodów jak BnO, AR (rajdy przygodowe) i inne. Zlikwidować jakąś? Dodać zakładkę, która ułatwi wybór imprez? Zastanawiamy się nad wprowadzeniem filtrów na kalendarz, które pozwolą wyszukać zawody pucharowe. Mowa tutaj o Pucharze Polski w Pieszych Maratonach na Orientację, czy też rowerowym odpowiedniku. Dobry pomysł?

Jak wpisać imprezę do kalendarza? Właściwie zwykli użytkownicy nie posiadają takiej opcji. To w trosce o niewpisywanie targów porno, dni bigosu i innych takich. Ale można zgłosić zawody do nas. Wystarczy podać nazwę, termin, miejsce, krótki opis, stronę internetową oraz logo imprezy. Obrazek poniższy proszę traktować jako przykładowy wsad. 

Wprawdzie nie mówimy jak żyć.  Ale podpowiemy przynajmniej jak pożytecznie spędzić czas. Wszelkie uwagi i sugestie są mile widziane. Zapraszamy do komentowania i korzystania oczywiście.