Czyj? Walka siedemnaściorga.

 Już było o tej imprezie. Ale dla zapominalskich krótka przypominajka. W ten weekend kończymy sezon 2015 w RJnO. Przygotowania idą pełną parą: nowe mapy, naklejki, plastikowe medale, słupki drewniane...barwnie jak zwykle. W sobotę planowany jest mini maraton. I tutaj wspaniała informacja dla biorących udział w wyścigu po zapalenie płuc. Trasa czarna wydłuży się do niemal 70 km, czyli więcej rozkoszy w tej samej cenie. Oj Janek Cegiełka nas rozpieszcza. Ale bardziej wyrtwali w objazdowych wariantach mogą sobie ją zoptymalizować według własnego kryterium. Liczymy na setkę. Będziemy sprawdzać liczniki „po” z pewnością. I zaszło jeszcze kilka drobnych zmian w liczbie punktów, skalach mapy na niektórych trasach. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów w nowym komunikacie technicznym, który zamieszczamy poniżej. Warto pomyśleć nad wyciągnięciem rowerowego mapnika A-3, wyszperania odpowiedniej pelerynki na siebie i na mapę; bo pogoda zapowiada się wyśmienicie. Okazja do poznania niemal caluteńkiego Mazowieckiego Parku Krajobrazowego znakomita. Tym sposobem można nadrobić prawie wszystkie zaległości rowerowe Pucharu Warszawy i Mazowsza w RJnO.

A w niedzielę? Z Falenicy przenosimy się do Międzylesia (jak już złapiemy zapalenie, to do szpitala niejednego jest całkiem blisko). Będzie scorelauf czasowy z zielonymi punktami kontrolnymi na trasach. I tutaj kolejna wskazówka. Nie wszystkie punkty będą stały przy drogach. A jeśli komuś znudziły się rowery? I tęskni za orientacją ogromnie? To może wybrać opcję biegową.

Na zakończeniu przekonamy się kto wylosuje najbardziej wyczekiwaną nagrodę sezonu. A za co ta nagroda? Właściwie to tylko za frekwencję. Kto cześciej pojawiał się na PWiM, tym szanse są większe. Potencjalnych szczęśliwców jest 17. Jednak, aby spełnić warunek potencjalności otrzymania, to trzeba pojawić się na ceremonii losowania. A oprócz tego, będzie można strzelić sobie fotę ze zwycięzcą sezonu. Piotrek Buciak z pewnością nie odmówi również autografów, buziaczków i uścisków dłoni.

I najważniejsze. Zapisujemy się w niezawodnym systemie zgłoszeniowym. Radzimy nie zwklekać specjalnie, nie zastanawiać się, nie stękać, nie marudzić. Zapisujemy się i przyjeżdżamy. 

ZałącznikWielkość
Zakonczenie_Sezonu_RJnO_2015_Komunikat.pdf313.87 KB