Pękło 200! A Legia z nami...

  Starsi zapewne pamiętają, że obok zwyczajnych klęsk żywiołowych, w czasach komuny nawiedzała nasz kraj od czasu do czasu jeszcze jedna klęska - urodzaju. A to rzepak wyrósł za bardzo, a to owoce miękkie obrodziły zbytnio... Tak się trochę teraz czuję, jak ówczesny minister d/s planowania - nieśmiało liczyliśmy, że na któryś z biegów zgłosi nam się 150 osób. A tu - proszę; już ponad 200 nazwisk na liście sobotniej inauguracji cyklu WBG!

 Ale może sobie jakoś z tym dostatkiem poradzimy. Wspólnie. Ponawiamy w związku z tym apel o dokonywanie opłat przelewem - pójdzie szybciej w rejestracji. Chyba, że całkiem się oddamy nostalgicznym wspomnieniom o komunie i mamy ochotę stać NAPRAWDĘ DŁUGO w NAPRAWDĘ SPOREJ kolejce?..

 I druga znakomita wiadomość. Otóż, podobnie, jak minionej zimy, do puli nagród dorzuci się także Legia Warszawa! Wiem, wiem - jeszcze fajniej by było, gdyby to był Piast Gliwice - ale w końcu to na Ł3 mają wicelidera i to najlepsza z krajowych drużyn (poza Piastem, oczywiście). Więc cieszymy się bardzo, choć trochę w ciemno. Nie wiemy jeszcze na 100%, jakie to będą gadżety (bilety, koszulka z autografem, wycieczka w Muzeum Legii?..) - ale na pewno fajniste. Kibice Polonii zawsze mogą się wymienić z kimś na inne dobra wartościowe, w razie czego.