Za koleją!

  Uwaga, uwaga! Dość istotne komunikaty przedstartowe - czy może raczej, przedbiurowe. Ponieważ frekwencja obrodziła nad wyraz - to po pierwsze, bardzo się cieszymy. Niemniej, żeby sobie i Państwu Zawodnictwu humorów nie popsuć, mamy następujące komunikaty, prośby  ostrzeżenia.

 Po pierwsze - apelujemy, po dobroci, żeby wpłacać wpisowe na konto. To ułatwi i przyspieszy procedurę rejestracji i wydawania numerów startowych. Najlepiej uczynić to jeszcze dzisiaj (czwartek wieczorem) albo jutro rano (piątek). Tak, żeby system zdążył wpłatę zarejestrować. Jeśli ktoś nie jest pewny rączości swojego banku w obracaniu pieniędzy (albo jest pewny, że potrzymają je jeszcze kilkanaście godzin, dobę albo i weekend) - prosimy, w miarę możliwości, o przyniesienie potwierdzenia. Na słowo wierzymy, niemniej... Aha - tu odpowiedź na jakże często zadawane pytanie. Numer konta i pomocne wskazówki można znaleźć w zakładce "informacje", na samym dole...

 Po drugie - podczas rejestracji obowiązują CZTERY kolejki. Zatem - po przybyciu warto wprawdzić, w którym się ogonku stoi.

 Kolejka nr 1 jest dla uczestników WesolInO, więc ta dotyczy uczestników WBG mniej (choć są tacy, którzy lecą i to i to. Kolejność rejestracji pozostawiamy ich wyborowi)

Kolejka nr 2, 3 i 4 są dla uczestników WBG. Przy czym:

Nr 2 jest dla tych, którzy się zgłosili i już opłacili wpisowe (przelewem na konto). Biorą numer i po sprawie.

Nr 3 jest dla tych, którzy się zgłosili - ale nie opłacili. Jak wyżej, ale jeszcze trzeba się rozliczyć...

Nr 4 jest dla tych, którzy najpiew muszą się wyspowiadać, po co właściwie przyszli, jak się nazywają, wiek, mail, telefon.... I do piero potem nominały (to dla nas) i numery (to dla Was). Tam będzie to szło najwolniej, jak się łatwo domyślić.

 Po trzecie wreszcie - przed szkołą i w jej okolicy są parkingi, ale,zdaje się, nie z gumy. Co więcej - zajmiemy sobie (orgowie) jedno-dwa miejsca i zaznaczymy taśmą, więc proszę tych miejsc nie zajmować, nawet, gdyby przypadkiem były wolne.

 Dobra, tyle pilniejszych treści na dzisiaj. Widzimy się?..