Numerki z numerkami

  Pisałem juz wcześniej, że blisko siebie ustawione PK trochę sprawiły kłopotów niektórym zawodnikom podczas sobotnich zmagań na WesolInO. Ale, szczerze mówiąc, nie spodziewałem się, że aż takie! Po podliczeniu wyników i sprawdzeniu kart okazało się, że aż połowa Pań z trasy najdłuższej (CK) i blisko 1/3 Panów z trasy CM nie jest klasyfikowanych. Czasem jednak warto sprawdzić numery na opisach i porównać je z tymi na lampionach...

 W kazdym razie - dziękujemy za udział, polecając się na przyszłość. Gratulacje dla zwycięzców kategorii (Julia Rejmer, Katarzyna Sypuła, Aga Kocińska, Eryk Szymański, Adam Wroniak, Kuba Drągowski). Komplet rezultatów w stosownej zakładce; pytania i reklamacje proszę wysyłać na adres wiadomy - jak by co. No i - zapraszamy w najbliższą sobotę!

Komentarze

Bardzo dobry pomysł z tymi

Bardzo dobry pomysł z tymi stowarzyszonymi punktami. To też jest element treningu biegu na orientację. Na pocieszenie dla tych, którzy zaliczyli NKL - lepiej go dostać na takich lokalnych zawodach niż np. na Mistrzostwach Polski, gdzie jechało się 8h w jedną stronę. A po jednym takim NKL człowiek bardziej pilnuje właściwych kodów PK (wiem to po sobie, w 2015 roku "odjechał" mi tak srebrny medal na Mistrzostwach Polski - bolało takie gapiostwo).