Czas na frukty

   W każdych wyborach jest tak, że wygrywa się podwójnie. Najpierw satysfakcja płynąca z samej elekcji, potem zaś tak zwane wartości dodane - tu koncesyjka, tam miejsce w radzie, ówdzie nominacja jakaś. I tu zauważam daleko idącą zbieżność z naszymi biegami; niby już po wszystkim, ale tak naprawdę - emocje trwają nadal, bo przecież są jeszcze fanty do wylosowania!

  Jak być może pamiętają co czujniejsi Zawodnicy, losujemy co tydzień dwie atrakcje.Po pierwsze, talon gastronomiczny, po drugie (ale tylko trzy razy, na przemian z WesolInO) - bon rekreacyjny. No, to nie przedłużajmy już i przejdźmy do konkretów.

  Na początek - coś na ząb. Maszyna losująca zadecydowała, że talon do Restauracji i Pizzerii Pe-Pe zdobył w tym tygodniu - Paweł Staszewski! Gratulujemy, smacznego.

 Drugie losowanie to też nagroda w sam raz dla biegacza; kuponik na masaż w gabinecie doktor A trafia w ręce (nogi? plecy?...) - Adama Komorowskiego! Również gratulujemy i zazdrościmy zarazem. Kolejne losowania - po biegu 13.lutego, na który serdecznie zapraszamy!