Dwupak - zdjęcia + fotografie!

  No, to pozamiatane. Wyniki 3.rundy WBG można znaleźć tam, gdzie zawsze - czyli w dziale RANKING. Oczywiście - jeśli ktoś się na tych wynikach nie znajdzie, albo wynik nie będzie mu się zgadzał z jego wrażeniem subiektywnym, to prosimy nasyłać uwagi na adres: bg@team360.pl. Byle nie zbyt dużo...

  Pogoda, zgodnie z obietnicami, dopisała. Warunki do biegania też były kapitalne - co chyba trochę podmęczyło Zawodnictwo. Niektórzy, pozytywnie nastrojeni szybką nawierzchnią, chyba zbyt chyżo rozpoczęli bieganie i potem musieli nieco zwolnić. Bywa. Gratulujemy jednak wszystkim pięknej walki.

  Co do wyników - najszybciej w tym sezonie na 2 km pobiegł Łukasz Smogorowski (8:00). Natomiast zwycięzcy biegów na 6 i 10 km Panów (Konrad Modliński i Marcin Krysik) byli ciut wolniejsi, niż najszysi biegacze tej zimy. Wśród Pań na 2 km najlepszy wynik cyklu uzyskała Marta Trojecka - 10:58 a na 6 km Karolina Lewandowska - 30:30. Zwyciężczyni biegu na 10 km (Justyna Kostrzewska) miała nieco słabszy rezultat od "rekordu zimy".

 Ale to wszystko sobie można obejrzeć i porównać, analizując tabelki. Także sytuację w klasyfikacji klasyfikacji generalnej poszczególnych kategorii. Ale - najlepiej zacząć od Bacha, względnie od oglądania dużej liczby zdjęć, które już pojawiły się na zaprzyjaźnionej stronie www.przetartyszlak.pl.

(Zbioróweczka ze startu 10 km, na dobry początek)

  Niebawem kolejne donosy - zaś następny bieg, czyli 4.runda WBG, 5.marca. Nie przegapcie!