Gliwice po raz siódmy !!!

  To teraz oficjalnie: zapraszamy do Gliwic!

  14-15.maja 2016 to termin naszego, siódmego (!) już rajdowego spotkania w Gliwicach. Z okazji tego jubileuszu (miedziane gody, jak by nie było...) do dotychczasowego harmonogramu dopisujemy pewne zmiany. O lokalizacji centrum zmagań było już wcześniej; tym razem będzie to park Chopina, czyli okolice Palmiarni. W sobotę zaczynamy też zabawę nieco wcześniej - dzięki czemu będzie się można dłużej regenerować przed niedzielnym etapem!

  No a najważniejsza zmiana - to wprowadzenie trasy rodzinnej, czyli TR. O detalach można sobie poczytać w zakładce "informacje", najważniejsze są zaś takie, że impreza dla rodzin (format od 2 do 5 osób, przynajmniej jedna mocno niepełnoletnia) odbędzie się w niedzielę a uczestnicy startują na piechotę.

 I w tym momencie powinienem napisać coś w rodzaju "zapraszamy pierwszych śmiałków do zgłoszeń"; sęk w tym, że na liście startowej już widnieją dwie ekipy. W tym arcyweterani (chodzi mi o staż w Rajdzie, bo wiekowo to do weteranów brakuje jeszcze ciut...) - czyli "Zaginieni w akcji" oraz młodzi, zdolni i rozwojowi, którym "...coś pizło na łeb". W tej sytuacji - proszę brać przykład z kolegów. Zostało tylko 148 miejsc na liście...