Okazja!

   Uwaga - gratka dla łowców okazji! Jeśli ktoś planuje się zaopatrzyć w dobry sprzęt sportowy/turystyczny/albo jakiś podobny, tylko brakowało mu bodźca, to teraz może się zmoblizować. Dlaczegóż? Ano, wyjaśniamy: po pierwsze dlatego, że to nasza zaprzyjaźniona placówka handlowa. Co oznacza nie tylko, że się lubimy - ale polecamy z pełną odpowiedzialnością. Po drugie, jest promocja, o której poniżej:

dla wszystkich zawodników Rajdu Przygodowego w Szklarskiej, Rajdu Miejskiego w Gliwicach oraz wszystkich naszych kibiców i sympatyków mamy propozycję rabatową. 

- Każdy, kto zrobi zakupy w sklepie naszego sponsora, dostanie rabat w wysokości 10%.

- Sklep na stronie www.domenasportowa.pl 

- po zalogowaniu do sklepu i wybraniu zakupów, przy płatności będzie miejsce na kod rabatowy. Kod do wpisania to "ra36xcsr" (bez cudzysłowu, oczywiście).

- Rabat nie obejmuje towarów przecenionych, w promocji lub wyprzedaży.

- Akcja rabatowa jest szybka. Rabat ważny tylko do 15.05.

Jest w czym wybierać. Np. rower http://www.domenasportowa.pl/product-pol-80181-Kross-Evado-4-0-2016-Rower-crossowy.html    po rabacie w cenie tylko 1889 zł

Zapraszamy w imieniu! I przy okazji przypominamy, że podczas robiena tych zakupó można skorzystać z aplikacji Fani-Mani i wesprzeć nasz  Team...