Czempioni na mecie. A inni walczą...

  Dwie wiadomości mamy; jedna lepsza od drugiej! Dobra jest taka, że na mecie zameldowało się już blisko 20 uczestników Jesiennego 360. Ta jeszcze lepsza - że kilkoro spośród nich ukończyło trasy! Tu zaskoczeń większych nie ma - to ci z TP 25 (która, tak nawiasem mówiąc, w realu urosła do ponad 30 km) oraz jeden zawodnik z TR 50. Konkretnie - Łukasz Olszewski.

 Na TP 25 pierwsi trasę ukończyli ex aequo Michał Michalak i Sebastian Reczek; kilka minut po nich na mecie pojawił się Tomasz Pryjma. Cała trójka wypina klaty poniżej:

(Od lewej - Michał, Tomek i Sebastian)

  Wśród Pań na TP 25 najszybciej dotarła do mety (z kompletem PK) Olga Grabowska. Też gratulujemy; czekamy na zawodników z TR 100 i TP 50. No i na tych z trasy AR; na razie ton rywalizacji nadają miksy. I tu zgrabny cytacik z lasu. Karolina Pacek (Team 360) zadaje pytanie Marcinowi Zdzieble (Thulium): "Co wy robicie?". Chodziło o to, że Karola i Darek idą na trek, a Marcin i Asia podążają w ślad za nimi. "To samo, co wy" - brzmiała przytomna odpowiedź... Trackcourse właśnie padł, więc nie powiemy, czy dalej wędrują razem, czy nastąpił rozwód. Ale jak się dowiemy, to opowiemy.