Orientacja przedświąteczna

    Rok dobiega końca, coraz więcej finałów, finałów finałów, każdy zaczyna coś podsumowywać.Ile przybyło się na wadze, ile się ubyło, ile km przebiegłem, ile km przejechałam na rowerze, ile medali przybyło do kolekcji (cennych i cenniejszych), a co najważniejsze w jakiej imprezie wystartowałem/am, która była najlepsza, na której zrobiłam/em dobry wynik, gdzie warto pojechać za rok, bo było świetnie.

   My mamy małą podpowiedź. Jedną z tych imprez, na które warto było pojechać, było Bielsko Biała Nocą. Wydawać by się mogło, że już wszystko skończone, że trzeba czekać do następnego roku (bo przecież finał już był 3 tygodnie temu). Jednak nie wszystko stracone...w najbliższy piątek w Bielsku-Białej będą Święta na Starówce, będzie można cos zjeść, skosztować okowitej, pospiewać kolędy z Kayah, a potem szybciutko udać się do auli Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja, przy ul. A. Frycza Modrzewskiego 12., zostawić rzeczy cywilne, ubrać sie w "służbówki" i pobiegać w okolicy Bielskiego Rynku w rytmie kolęd. Zawody cieszą się coraz większą popularnością, która przekroczyła najsmielsze oczekiwania organizatorów, a trzeba przyznać, że fanty są na nich zacne(buffki, koszulki, bony, medale, etc.).

   Oczywiście po zakończeniu zawodów można spowrotem wrócić na Rynek i kontynuować zabawę przedświąteczną. Grzecznie nadmieńmy, pt. Szanownych Państwa, że proponujemy wpierw pobiegać, zgarnąć honory, medale i nagrody, a potem udać się na Rynek na konsumpcję, inna kolejnośc może być zagrożeniem dla osiągnięcia (wspomnianego) dobrego wyniku, a i długość trasy może się nieco wydłużyć. Przed startem tylko koncert, ale to rzecz dobrowolna.

Tym razem zapisy trwaja do 14 grudnia do północy, póki co na liście startujących 159 uczestników, ale znając bielską prognozę zawodniczą, uczestników będzie 2 razy tyle. No, ale po co czekać, a jak się strona z przeciążenia zawiesi? Co było z biletami na Euro? Rozeszły się szybko, a serwery pękały w szwach. Więc do klawiatur przystąp, bo strona zawodów czeka. tam tez pojawi sie tradycyjny komunikat techniczny i kilka cennych informacji przedstartowych.