Konkurs!

  Prezentowy szał - ciąg dalszy. Mamy nadzieję, że Święta upłynęły Wam spokojnie i smakowicie, zaś Mikołaj/Gwiazdor/Dzieciątko nie zapomnieli o Was, w odróznieniu od Urzędu Skarbowego, na przykład. No, ale to nie koniec; zgodnie z obietnicą sprzed miesiąca, ogłaszamy konkurs, w którym główną (i jedyną, niestety) nagrodą będzie wpisowe na etapowy bieg górski Triada. 

 No, to czas na konkrety; stawka jest znana - bieg odbędzie się w dniach 21-22. stycznia, baza - w Krościenku nad Dunajcem. Co zrobić, żeby trafić wpisowe?

1. Zdjęcie, które następnie należy do nas przysłać (i zamieścić w komentarzach pod niniejszym postem). Zdjęcie ma byc biegowe, cokolwiek to może oznaczać.

2. Drugi wymóg jest taki, że aby zdjęcia znalazły się w puli ocenianych przez Kapitułę Konkursową, uczestnik konkursu (czyli nadsyłający zdjęcie) musi być zgłoszony na któryś z naszych Wesołych Biegów Górskich '2017.

 Konkurs rusza właśnie teraz; zgłoszenia przyjmujemy do soboty, 7.stycznia 2017, do godziny 23:59. Zweryfikować łatwo, w końcu wyświetli się godzina wysłania przy komentarzu...

 No, to czekamy na wesołe/efektowne/inspirujące fotografie z Waszych treningów czy też startów biegowych. Wpisowe czeka!