Biathlon Letni

   Śniegi topnieją, wiosna pcha się drzwiami i oknami. Są jednak ludzie, którym zimowych akcentów już brakuje i nie chodzi tu o eskimosów, czy też innych polarników. To ludzie z Bielska-Białej, a to zorganizuja w Bielsku rajd, a to nocne bieganko na orientację, a to w dzień zrobią orienteering, ale z mapą zdekompletowaną. Nie można na południu narzekać na nude. Teraz w związku ze zbliżającą się wielkimi krokami zimą (jest tak blisko, że dalej na "zimówkach" jeżdżą chcąc sprowokować śnieg), przyszedł czas na biathlon.

   Pisze w regulaminie, że biegamy 3 km (czyli szybciutko), strzelamy dwukrotnie w pozycji leżącej, do prawdziwych tarcz biathlonowych z odległości 10m (leciutko się strąci wszystkie krążki). Broni nie trzeba ze soba zabierać, bo będzie czekała na strzelnicy, wystarczy do niej tylko dobiec. O nartach tez nic nie pisze, więc raczej nie trzeba, ale gdyby to polecamy uwadze komunikaty na stronie www.teamproactive.pl oraz baczne spoglądanie na prognozę pogody na Bielsko-Białą. "Zimówki" niech zostaną przynajmniej do 6 maja.

   Biathlonowy cykl w Bielsku-Białej, będzie się składał z 3 etapów, pierwszy z nich już 6 maja, drugi 3 czerwca, a trzeci 24 czerwca. Więcej informacji w wyżej wspomnianym regulaminie. 

   Nazwa organizatora Biathlonowego Sprintu Biegowego (bo tak zawody się precyzyjnie nazywają) - ProActice Team, to nowość w nazewnictwie, ale żadna nowość w zespole organizacyjnym. Spotkacie tam część ludzi organizujących rajdy w Gliwicach, we Warszawie, w Bielsku-Białej, Bielsko Biała Nocą, czyli sami swoi. To co?Zapraszamy Szanownych Państwa do zgłaszania się na tą całkiem przyjemną "strzelankę", wpisowe (prawie) żadne, ilośc miejsc ograniczona, a cykl zapowiada sie ciekawie.