25 czerwca 2017 - Rajd Miejski Bielsko-Biała

     Dwa razy odbył sie juz Rajd Miejski w Bielsku-Białej, dwa razy były zadania i nagrody syte, dwa razy były ciekawe miejsca do odwiedzenia, że wspomnimy wizytę w Teatrze Lalek "Banialuka", wahadło w parku linowym, zadanie "na żywo" na antenie Radia Bielsko. Co będzie za trzecim razem? Wszystko na to wskazuje, że podobnie dobrze. Bielsko-Biała już dawno stara się trzymac wysoki poziom. Począwszy od zwykłych treningów na orientacje, na których bywało ponad 80 uczestników, potem Bielsko Biała Nocą(pomysł Kamy i Krzyska Wojarskich), gdzie liczba uczestników dochodzi do 300, aż po Rajd Miejski, który dwa razy spełnił oczekiwania biegającej gawiedzi, o czym pisała tu i tu jedna ze startujących tam ekip.

   W tym roku do trzech razy sztuka, szczególnie dotyczy tych, którzy z jakichś niewytłumaczalnych powodów nie wzięli udziału w żadnej z poprzednich edycji albo dla tych, którzy postanowią sie "odkuć" za poprzedni rok, w którym zdobyta lokata w rajdzie ich nie zadowalała. 3 Rajd Miejski Bielsko-Biała odbędzie się 25 czerwca 2017r.

   Rajd przeszedł tylko "kosmetyczne" zmiany, bo pojawiło sie nowe logo, nowa baza zawodów (Stadion Miejski, przy ul. Rychlińkiego) oraz "szyld" organizatora (Stowarzyszenie "ProActive Team"). Jednak bez obaw, ludzie organizujący ten rajd są sprawdzeniu w boju w dwóch poprzednich edycjach, a co za tym idzię szykują się niestandardowe zadania i ciekawe miejsca do odwiedzenia. Regulamin i kilka słów wstępu można sobie poczytać na stronie www.teamproactive.pl. Kategorie bez zmian, trasa powoli sie "skleja", ilośc miejsc ograniczona, dołaczyć do listy startowej mozna wysyłając maila na adres biuro@teamproactive.pl To co? Kto może niech sie zgłasza.

 

PS. Tak między nami, to w tym roku będzie nagroda "wysokich lotów", a czy taka jak była w roku ubiegłym? Startując można sie przekonać co to będzie, ale pamietajcie to było w tajemnicy, więc pssssssssstttttt....