Brawo my!

Kwiato i Rafał w dziesiątce na Liege-Bastogne-Liege, Adam Wroniak zrobił bardzo fajne zawody (wszechpucharowe) w Wołominie i Kobyłce - jest pretekst, żeby coś napisać o rowerach. Z mapą. To znaczy - żaden tam pretekst, bowiem powód jest oczywisty i chwalebny - mianowicie indywiduane i, z przeproszeniem, grupowe, osiągnięcia zawodników Teamu 360° w rowerowej orientacji.

Całkiem niedawno światło dzienne ujrzały klasyfikacje Klubowych MIstrzostw Poski oraz Pucharu Polski (Indywidualnego i Drużynowego) w RJnO za rok 2016. No i - gdzie nie spojrzeć, nasi na czele. W KMP nasz klub sklasyfkowany został na 3. miejscu; w DPP - na 2.pozycji, przy czym do zwycięskiego UKS Falenica zabrakło naprawdę niewiele... No i IPP, czyli dokonania indywidualne. W swoich kategoriach wygrali: Hania Szczerbik (K 20), Karola Pacek (K 21), Radek Jaroszek (M 21) i Adam Wroniak (M 40). Cześć i chwała czempionom, ale także tym, którzy uplasowali się ciut niżej - za to walczyli dzielnie.

Czas pokaże, jak będzie w tym roku. Karola jeździ na własne konto, niemniej - postaramy się powtórzyć te sukcesy... Za miniony sezon zaś - brawo Wy! Brawo - my :)