Dla spragnionych miejskiego rajdowania...i nie tylko.

   Rajd Miejski w Gliwicach powoli przechodzi do historii. Zdjęcia, mapy, wyniki już pewnie sobie każdy pooglądał...i tak człowiek siedzi i myśli co by tu dalej, co by tu jeszcze... No to mamy podpowiedź dla tych, którzy chcieliby dobrze spędzić czas i zdobyć przy okazji fajowskie fanty.

   Na zdjęciu widać nagrodę, którą można było wygrać rok temu w Rajdzie Miejskim Bielsko-Biała. Nagrodą nie był szybowiec, nie był tez hangar w tle, ale był przelot szybowcem nad miastem Bielsko-Biała, w promocji był też instruktarz i kilka ciekawostek związanych z lataniem. Generalnie około 20 minut zabawy, wrażeń na wysokości dla jednego uczestnika. 

   I co w związku z tym, zapytacie Państwo... W tym roku jedną z nagród Rajdu Miejskiego w Bielsku-Białej (który odbędzie się 25 czerwca), będzie przelot szybowcem nad miastem. Co trzeba zrobić, by stać się posiadaczem takiej nagrody? Wystarczy zgłosić się na rajd na trasę długą (ok. 30km - dla uczestników trasy w Gliwicach taka długość, to raczej "pestka"), ukończyć ją, być obecnym na zakończeniu rajdu, no i mieć szczęście w losowaniu tejże. Łatwe, prawda? Nawet nie trzeba wygrać rajdu.

  Rajd w Bielsku-Białej organizowany jest po raz trzeci. Do tej pory biorąc w nim udział można było trafić na rozmaite zadania specjalne. Oprócz ścianki wspinaczkowej, wahadła, biegu na orientację czy pływania w basenie, pojawiały sie takie "perełki" jak błyskawiczny quiz "Jaka to melodia" połączony z bezpośrednim wejściem na antenę Radia"Bielsko". zadanie związane z marionetkami w Teatrze Lalek "Banialuka", ścieżka zdrowia w "Beskid Dragons", zadanie rolkarskie, i kilka jeszcze innych. Kto był, ten wie. Kto nie był, ma szanse nadrobić w tym roku świetną zabawę na tymże rajdzie. 3 edycja zapowiada się syto, zachęcamy do startu w tym rajdzie, bo oprócz wyżej wspomnianych atrakcji, nagrody też są na tym rajdzie zawsze zacne. 

   Trasy w tym rajdzie są względnie krótkie, ale treściwe. jak zwykle będzie osobna klasyfikacja dla kategorii rodzinnej. Więcej szczegółów na stronie organizatora oraz w regulaminie rajdu. Zapraszamy i do zobaczenia, Team 360 też tam będzie.