Debiut zaliczony!

  Najfajniejsze zawody na orientację w tym roku - już za nami! Puchar Najmłodszych, bo o nim mowa, zgromadził na starcie ponad 400 dzieci z całego kraju. I nawet nie chodzi o to, czy zawody były fajnie pomyślane i przeprowadzone (a były) i czy mapy i trasy mogły się podobać (a mogły). Fajność Pucharu Najmłodszych polega na tym, że dzieciaki mają taką niesamowitą energię i entuzjazm, którego można im tylko pozazdrościć. Zresztą - wystarczy sobie popatrzyć na film ze startu niedzielnych sztafet - albo na mnóstwo kapitalnych fotografii ze wszystkich trzech dni zawodów.

  Na tych fotografiach można również znaleźć zawodników Teamu 360, bowiem - po raz pierwszy - nasz klub wystawił swoją reprezentację na Puchar Najmłodszych. W zdecydowanej większości byli to debiutanci w zawodach tej rangi, więc łatwo nie było. Ale walczyli dzielnie, dzięki czemu Team sklasyfikowano na 24.miejscu w rankingu klubowym. Zatem - gratulacje dla Uli, Julii, Helenki, Łucji oraz Adama, Krzysia, Mateusza, Wiktora, Jurka, Olgierda i Rocha! Za rok na pewno powalczymy o jeszcze wyższe lokaty...

(Hela przy PK. Foto - Robert Pierzchała)

  Najważniejsze jednak, że była dobra zabawa. Do zobaczenia na kolejnych zawodach i treningach; okazji do startów - a później celebrowania sukcesów - na pewno nie zabraknie :)

(nasi młodzi czempioni świętują  - foto Agnieszka Grzywacz)