Ankieta!

  Uwaga, uwaga; mamy serdeczną prośbę do wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób poczuwają się do bycia częścią środowiska Adventure Racing w Polsce. Albo chociaż do niego aspirują... Otóż - regularnie powraca temat organizacji dużych (w sensie - długich) rajdów w naszym pięknym kraju. Od kilku (prawie dziesięciu, właściwie...) lat staramy się takie imprezy organizować. Z różnym skutkiem, jesli chodzi o frekwencję. Czas więc zapytać bezpośrednio zainteresowanych, czyli Was - czego sobie Państwo życzy właściwie?

  Tego właśnie, czyli odpowiedzi na powyższe pytanie, dotyczy nasza ankieta. Wypełnić można ją w  jakieś dwie minuty, do czego serdecznie zachęcamy. Odpowiedzi proszę kierować na iblachut@team360.pl - względnie, podzielić się uwagami na forum lub na fb. Może się coś z tych dyskusji urodzi? Prosimy o masowy i czynny udział w tym referendum. Jest szansa, że skorzystamy na tym wszyscy...

  Edit: uwaga, będzie latwiej. Janek Ritter podpiął formularz googla, więc można wypełniać bez dodatkowych problemów. Link - TUTAJ.

ZałącznikWielkość
ankieta.pdf58.5 KB