Zgłoszeni? Czas ucieka!

  Pośpiech nie jest najlepszym doradcą, ale warto czasem się ogarnąć w porę. Na przykład - ze zgłoszeniami na Mazovia Cup 2017. Teoretycznie rzecz biorąc, termin zgłoszeń właśnie upływa. Wiadomo, że czasem bardzo wiele przyczyn obiektywnych nie pozwala uporać się z wypełnieniem formularza zgłoszeniowego na czas - ale, nie ma co przesadzać chyba. Przedłużamy termin zgłoszeń do końca weekendu; potem też będzie można się dopisać do listy startowej, ale będzie się to wiązało z niedogodnościami. Po pierwsze - dobicie się z tą informacją do organizatorów, po drugie - opłata wyższa o 50%. Chyba nie warto więc zwlekać...

 Tak przy okazji - przypominamy, że w Mistrzostwach Polski będą klasyfikowani zawodnicy zarejestrowani w PZOS. Można jeszcze zdążyć wykupić licencję, jeśli ktoś takowej nie posiada. Po drugie - w tychże MP należy zgłaszać się w swojej kategorii wiekowej - to jest takiej, w jakiej rywalizuje się przez cały sezon (tak stanowią przepisy). O ile w przypadku kategorii K 20 pewnie i tak zostanie ona połączona z K 21, to chyba w przypadku M 20 ( a na pewno M 17) już takie figle nie są możliwe. 

 Edytować zgłoszenia też jeszcze można, więc zainteresowani mogą skorygować swoje zamiary startowe. Do zobaczenia już wkrótce!