Wyniki w roku 2018

2008  2009  2010  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018

Rajdy:

Rajd Wilczy (9-10 marca, Żory)
I miejsce - Ireneusz Waluga, Maciej Marcjanek (jako: AR Team Polska) - trasa Profi, 130km
I miejsce (mix), III miejsce (open) - Dariusz Bogumił, Karolina Pacek (jako: Team 360/Ind.Mazowsze)
II miejsce (mix), VI miejsce (open) - Magda Gruziel, Paweł Słomka (jako: Żółci tysiąc)
II miejsce (mix), V miejsce (open) - Hanna Szczerbik, Jakub Jaroszek (jako: Co tak drogo) - trasa Open, 65 km

Krajna AR (23-25 marca, Złotów)
I miejsce - Ireneusz Waluga, Marcin Zdziebło (jako: AR Team Polska) - trasa długa, ok. 165km
IV miejsce (mix), XII miejsce (open) - Magda Gruziel, Paweł Słomka (jako: Żółci tysiąc)

the hARz (20-22 kwietnia, Harz, Niemcy)
I miejsce - Ireneusz Waluga, Mateusz Talanda, Maciej Kliniewski (jako: AR Team Polska) - trasa Pro4, ok. 280 km

Rajd Miejski Gliwice (12 maja, Gliwice; ok.90 km)
I miejsce - Ireneusz Waluga, Maciej Mierzwa (jako AR Team Polska)
I miejsce (mix), V miejsce (generalnie) - Aleksandra Popiel-Kruk, Radosław Jaroszek (jako Popielate 360)

Poznańska Bimba (19 maja, Poznań)
I miejsce - Ireneusz Waluga, Mateusz Talanda (jako AR Team Polska) - trasa Helmut, ok.75 km

IV Rajd Miejski Bielsko-Biała (17 czerwca, Bielsko-Biała)
I miejsce - Ireneusz Waluga, Mateusz Talanda (jako AR Gym City) 

Orientacja sportowa:

Narty

Mistrzostwa Polski w NBnO (24-25 lutego, Roudnice, Czechy)
Dystans klasyczny
I miejsce (XXI generalnie) - Radosław Jaroszek (M 21)
II miejsce (XLV generalnie) - Jakub Jaroszek (M 20/21)
III miejsce (XX generalnie) - Adam Wroniak (M 40)

Średni dystans
I miejsce (II generalnie) - Radosław Jaroszek (M 21)
I miejsce (XI generalnie) - Jakub Jaroszek (M 20/21)
II miejsce (VII generalnie) - Anna Bogucka-Jaroszek (K 35)
IV miejsce (XVI generalnie) - Adam Wroniak (M 45)

Bieg

Długodystansowe Mistrzostwa Polski (8 kwietnia, Nawojowa Góra)
IV miejsce - Ilona Śliwczyńska (K 35)
V miejsce - Ireneusz Waluga (M 40)
VII miejsce - Ula Trykozko (K 45)
VII miejsce - Igor Błachut (M 45)
VIII miejsce - Jakub Jaroszek (M 20)
X miejsce - Zuzanna Szymańska (K 35)
XI miejsce - Anna Bogucka-Jaroszek (K 45)

Mistrzostwa Polski - sprint (9-10 czerwca, Szczecin)
sztafety
VII miejsce - Ilona Śliwczyńska, Igor Błachut (S 70)

indywidualnie
I miejsce - Ilona Śliwczyńska (K 35)
V miejsce - Igor Błachut (M 45)

Puchar Najmłodszych (1-3 czerwca, powiat wieruszowski)
Sprint
III miejsce - Olgierd Błachut (M 10R)
VIII miejsce - Jerzy Wąsiewicz (M 13)
XV miejsce - Urszula Wąsiewicz (K 11)

Bieg klasyczny
II miejsce - Olgierd Błachut (M 10R)
VII miejsce - Jerzy Wąsiewicz (M 13)
XI miejsce - Urszula Wąsiewicz (K 11)
XXII miejsce - Roch Błachut (M 14)

Klubowe Mistrzostwa Polski (18-20 maja, Otrocz, Lublin)
Dystans klasyczny
III miejsce - Ilona Śliwczyńska (K 35)
III miejsce - Igor Błachut (M 45)

Sprint
II miejsce - Ilona Śliwczyńska (K 40)
III miejsce - Igor Błachut (M 45)

Głuchołazy Cup (15-17 czerwca, Głuchołazy)
IV miejsce - Igor Błachut (M 21)
VI miejsce - Ilona Śliwczyńska (K 21)

Kuyavia Cup (26-27 maja, Gąsewko)
I miejsce - Igor Błachut (M 40)
II miejsce - Ilona Śliwczyńska (K 35)

Grand Prix Mazowsza (1-3 maja, Nowy Dwór Mazowiecki/Kosewko)
II miejsce - Ilona Śliwczyńska (K 35)
VI miejsce - Bartłomiej Krasuski (M 45)
X miejsce - Zuzanna Szymańska (K 35)

Warszawska Mila (28-29 kwietnia, Słupno)
II miejsce - Ula Trykozko (K 45)
II miejsce - Igor Błachut (M 45)
VI miejsce - Urszula Wąsiewicz (K 12)
VI miejsce - Zuzanna Szymańska (K 40)
VII miejsce - Marzena Wąsiewicz (K 45)
VII miejsce - Jerzy Wąsiewicz (M 14)
VIII miejsce - Bartłomiej Krasuski (M 45)
IX miejsce - Piotr Wąsiewicz (M 45)

Velikonoce ve skalách (30 marca - 1 kwietnia, Česká Lípa,Czechy)
I miejsce - Ilona Śliwczyńska (K 40B)
XI miejsce - Igor Błachut (M 45A)
XXV miejsce - Ula Trykozko (K 45A)
XXVIII miejsce - Batłomiej Krasuski (M 45A)

Mistrzostwa Mazowsza w Klasycznym BnO (2 maja, Kosewko)
II miejsce - Ilona Śliwczyńska (K 35)
III miejsce - Igor Błachut (M 45)
VIII miejsce - Zuzanna Szymańska (K 35)
VIII miejsce - Ula Trykozko (K 45)
XI miejsce - Bartłomiej Krasuski (M 45)

Mistrzostwa Mazowsza w Sprinterskim BnO (1 maja, Nowy Dwór Mazowiecki)
III miejsce - Ilona Śliwczyńska (K 35)
IX miejsce - Zuzanna Szymańska (K 35)
XV miejsce - Bartłomiej Krasuski (M 45)

Mistrzostwa woj. Śląskiego w Długodystansowym BnO (17 marca, Czyżowice)
I miejsce (Polacy), III miejsce (generalnie) - Ireneusz Waluga (M 21/35)

MIstrzostwa woj. Lubelskiego w Klasycznym BnO (22 kwietnia, Batorz)
I miejsce - Ilona Śliwczyńska (K 21)
I miejsce - Igor Błachut (M 40)

Warszawa Nocą (cykl zawodów, Warszawa)
II miejsce - Urszula Wąsiewicz (K 12)
II miejsce - Ilona Śliwczyńska (K 40)
II miejsce - Jerzy Wąsiewicz (M 12)
II miejsce - Rafał Szewczykowski (M 10)
IV miejsce - Marzena Wąsiewicz (K 40)
IV miejsce - Igor Błachut (M 40)
V miejsce - Ula Trykozko (K 40)
V miejsce - Adam Lenczowski (M 10)
VI miejsce - Krzysztof Lenczowski (M 10)
VIII miejsce - Piotr Wąsiewicz (M 40)
IX miejsce - Mikołaj Kozak (M 12)
XII miejsce - Zuzanna Szymańska (K 40)
XV miejsce - Anna Szewczykowska (K 30)
XVII miejsce - Adam Wroniak (M 40)

FalInO (cykl zawodów, Warszawa)
I miejsce - Urszula Wąsiewicz (BK)
I miejsce - Jerzy Wąsiewicz (BM)
III miejsce - Ula Trykozko (Open K)
IV miejsce - Marzena Wąsiewicz (Open K)
VII miejsce - Zuzanna Szymańska (Open K)
VIII miejsce - Piotr Wąsiewicz (Open M)
X miejsce - Zuzanna Szymańska (BK)
XIII miejsce - Bartłomiej Krasuski (Open M)
XIV miejsce - Wiktoria Jóźwicka (AK)
XVII miejsce - Adam Lenczowski (AM)
XIX miejsce - Krzysztof Lenczowski (AM)
XIX miejsce - Igor Błachut (Open M)
XXI miejsce - Ilona Śliwczyńska (Open K)
XXI miejsce - Jan Lenczowski (Open M)

WesolInO (cykl zawodów, Warszawa)
I miejsce - Wiktor Gromadzki (AM)
II miejsce - Zuzanna Szymańska (BK)
II miejsce - Ula Trykozko (CK)
III miejsce - Krzysztof Wroniak (AM)
III miejsce - Adam Wroniak (BM)
IV miejsce - Mateusz Dubiński (AM)
IV miejsce - Jerzy Wąsiewicz (BM)
VII miejsce - Adam Lenczowski (AM)
VIII miejsce - Krzysztof Lenczowski (AM)
IX miejsce - Wiktoria Jóźwicka (AK)
XI miejsce - Urszula Wąsiewicz (BK)
XIII miejsce - Agnieszka Grzywacz (CK)
XIII miejsce - Jan Lenczowski (BM)
XIII miejsce - Dariusz Bogumił (CM)
XVI miejsce - Monika Dubińska (BK)
XXVI miejsce - Agnieszka Grzywacz (BK)
XXVI miejsce - Magda Gruziel (BK)
XXVIII miejsce - Adam Lenczowski (BM)
XXX miejsce - Adam Jóźwicki (BM)
XXXII miejsce - Julia Rejmer (BK)
XXXII miejsce - Natalia Pawilonis (BK)
XXXVI miejsce - Anna Rejmer (BK)
XXXVI miejsce - Justyna Pawilonis (BK)
XXXVI miejsce - Helena Ulbrych (BK)
XXXVI miejsce - Wiktoria Jóźwicka (BK)
XXXVI miejsce - Edward Rejmer (BK)
XXXVII miejsce - Jan Lenczowski (CM)

Rowery

Mistrzostwa Polski - Start Masowy (21 kwietnia, Milicz)
II miejsce - Hanna Szczerbik (K 20)
II miejsce - Jakub Jaroszek (M 20)
III miejsce - Ula Trykozko (K 40)
III miejsce (IV miejsce generalnie) - Radosław Jaroszek (M 21)
IV miejsce - Anna Bogucka-Jaroszek (K 40)
IV miejsce (V miejsce generalnie) - Joanna Benesz (K 21)
IV miejsce - Rafał Benesz (M 40)
V miejsce - Adam Wroniak (M 40)

Mistrzostwa Polski - sztafety mieszane (25 maja, Gliwice)
I miejsce - Zuzanna Szymańska, Adam Wroniak (weterani)
V miejsce - Hanna Szczerbik, Jakub Jaroszek (juniorzy)
V miejsce - Anna Bogucka-Jaroszek, Stanisław Skorupa (weterani)
VII miejsce - Ula Trykozko, Jan Cegiełka (weterani)

Mistrzostwa Polski - dystans średni (26 maja, Tułowice)
I miejsce - Zuzanna Szymańska (K 40)
I miejsce - Jakub Jaroszek (M 20)
II miejsce - Hanna Szczerbik (K 20)
II miejsce - Paweł Słomka (M 21)
III miejsce - Magdalena Gruziel-Słomka (K 21)
IV miejsce - Anna Bogucka-Jaroszek (K 40)
IV miejsce - Adam Wroniak (M 40)
VI miejsce - Ula Trykozko (K 40)

Mistrzostwa Polski - sprint (26 maja, Tułowice)
I miejsce - Jakub Jaroszek (M 20)
I miejsce - Radosław Jaroszek (M 21)
II miejsce - Magdalena Gruziel-Słomka (K 21)
III miejsce - Hanna Szczerbik (K 20)
III miejsce - Paweł Słomka (M 21)
IV miejsce - Anna Bogucka-Jaroszek (K 40)
V miejsce - Zuzanna Szymańska (K 40)
V miejsce - Adam Wroniak (M 40)
VI miejsce - Ula Trykozko (K 40)

Mistrzostwa Polski - dystans klasyczny (31 maja, Gdańsk)
I miejsce - Paweł Słomka (M 21)
II miejsce - Magdalena Gruziel-Słomka (K 21)
II miejsce - Ula Trykozko (K 40)
II miejsce - Jakub Jaroszek (M 20)
II miejsce - Adam Wroniak (M 40)
III miejsce - Anna Bogucka-Jaroszek (K 40)
VIII miejsce - Hanna Szczerbik (K 20)
XII miejsce - Bartłomiej Krasuski (M 40)

Puchar Doliny Baryczy (21-22 kwietnia, Milicz)
II miejsce - Hanna Szczerbik (K 20)
II miejsce - Anna Bogucka-Jaroszek (K 40)
II miejsce - Jakub Jaroszek (M 20)
II miejsce - Adam Wroniak (M 40)
III miejsce - Radosław Jaroszek (M 21)
IV miejsce - Ula Trykozko (K 40)
IV miejsce - Joanna Benesz (K 21)
VII miejsce - Rafał Benesz (M 40)

Orientacja Precyzyjna

MIstrzostwa Polski w Orientacji Precyzyjnej (7 kwietnia, Krzeszowice)
VII miejsce (I miejsce kobiety) - Ula Trykozko
XVIII miejsce - Igor Błachut
XIX miejsce (V miejsce kobiety) - Zuzanna Szymańska
XLVIII miejsce (XII miejsce kobiety) - Ilona Śliwczyńska

Rekreacja nierajdowa:

Ełcka Zmarzlina (5-7 stycznia, Ełk)
I miejsce - Jan Lenczowski (trasa piesza, 50 km)

Skorpion (16-18 lutego, Batorz)
I miejsce (kobiety), V miejsce (generalnie) - Ilona Śliwczyńska (trasa piesza, 20 km)
II miejsce - Jan Lenczowski (trasa piesza, 50 km)

Silesia Race (16-18 lutego, Tarnowskie Góry)
III miejsce - Maciej Pońc, Piotr Pilak (ex aequo) - trasa piesza, 30 km

Rajd Liczyrzepy (24 lutego, Krośnice)
III miejsce (kobiety), XXXVII miejsce (generalnie) - Magda Gruziel (trasa rowerowa, 100 km)
VI miejsce (kobiety), XXIII miejsce (generalnie) - Magda Gruziel (trasa piesza, 25 km)

Złoto dla Zuchwałych (11 marca, Czerników)
II miejsce - Jan Lenczowski (trasa piesza, 50 km)
II miejsce (kobiety), XIII miejsce (generalnie) - Katarzyna Polak (trasa piesza, 25 km)

Wiosenne 360° (14 kwietnia, Ponurzyca - Celestynów)
I miejsce (kobiety), VI miejsce (generalnie) - Urszula Wąsiewicz (TR 20)
I miejsce - Jan Lenczowski (TP 50)
I miejsce (kobiety), VIII miejsce (generalnie) - Katarzyna Polak (TP 25)
II miejsce - Adam Wroniak (TR 20)
II miejsce (kobiety), VII miejsce (generalnie) - Marzena Wąsiewicz (TR 20)
III miejsce - Piotr Buciak (TR 100)
III miejsce (kobiety), XIV miejsce (generalnie) - Ula Trykozko (TP 25)
IV miejsce (kobiety), V miejsce (generalnie) - Katarzyna Bartosiak (TP 10)
IV miejsce (kobiety), V miejsce (generalnie) - Justyna Pawilonis (TP 10)
V miejsce - Jerzy Wąsiewicz (TR 20)
VI miejsce - Dariusz Bogumił (TR 100)
VI miejsce (kobiety), VII miejsce (generalnie) - Monika Dubińska (TP 10)
VI miejsce (kobiety), VII miejsce (generalnie) - Agnieszka Grzywacz (TP 10)
VIII miejsce - Piotr Wąsiewicz (TR 20)
X miejsce - Łukasz Senderek (TR 100)
XXI miejsce - Jacek Mróz (TR 100)

Salamandra Ultra Trail (13-14. kwietnia, Goleszów; 100 km biegiem)
XVII miejsce - Piotr Pilak
XXII miejsce - Maciej Pońc

Harpagan 55 (20-22. kwietnia, Choczewo)
I miejsce - Jan Lenczowski (TP 50)
X miejsce - Piotr Buciak (TR 200)
XVII miejsce - Dariusz Bogumił (TR 200)

Irokez (21-22. kwietnia, Mielec)
V miejsce - Maciej Pońc (TP 50)
V miejsce - Piotr Pilak (TP 50)
V miejsce - Łukasz Senderek (TR 150)

Bike Orient (28 kwietnia, Władysławów)
VIII miejsce - Łukasz Senderek (TR Giga, 110 km)

Rudawska Wyrypa (4-6 kwietnia, Janowice Wielkie); MP w pieszych maratonach na 100 km
IV miejsce - Jan Lenczowski

DyMnO (11-12 maja, Brok)
I miejsce - Adam Wroniak (trasa rowerowa, 20 km)
I miejsce (kobiety), IX miejsce (generalnie) - Magda Gruziel-Słomka (trasa rowerowa, 150 km)
II miejsce - Piotr Buciak (trasa rowerowa, 150 km)
II miejsce (kobiety), XII miejsce (generalnie) - Zuzanna Szymańska (trasa rowerowa, 50 km)
III miejsce - Paweł Słomka (trasa rowerowa, 150 km)
IV miejsce (kobiety), XXII miejsce (generalnie) - Ula Trykozko (trasa piesza, 25 km)
X miejsce - Jan Lenczowski (trasa piesza, 50 km)

Rajd Liczyrzepy (19 maja, Spalona)
I miejsce - Łukasz Senderek (trasa rowerowa, 100 km)
I miejsce - Paweł Słomka (trasa rowerowa, 200 km)
II miejsce (kobiety), XX miejsce (generalnie) - Magda Gruziel-Słomka (trasa rowerowa, 200 km)

Grand Prix Żoliborza (11 kwietnia - 23 maja, Warszawa; biegi uliczne 10 km)
II miejsce (kobiety) - Anna Szewczykowska

OrientAkcja (26 maja, Uniejów)
XII miejsce - Łukasz Senderek (trasa Giga, 110 km rowerem)
XIV miejsce - Michał Szypliński

Rajd z Kompasem (26 maja, Goręczyno)
I miejsce - Piotr Buciak (trasa Fioletowa, 100 km rowerem)
II miejsce - Dariusz Bogumił (trasa Czarna, 21 km pieszo nocą)
V miejsce - Dariusz Bogumił (trasa Fioletowa, 100 km rowerem)

Bieg Wolności (27 maja, Pruszków; bieg uliczny 10 km)
I miejsce (kobiety) - Anna Szewczykowska

Roztoczańska 13 (2 czerwca, Kraśnik)
I miejsce - Elżbieta Senderek, Łukasz Senderek (trasa R5)

Mazurskie Tropy (9 czerwca, Barczewo)
I miejsce (kobiety), XIV miejsce (generalnie) - Magda Gruziel-Słomka (trasa rowerowa, 130 km)
IV miejsce - Paweł Słomka (Trasa rowerowa, 130 km)
IV miejsce - Jan Lenczowski (trasa piesza, 50 km)
VIII miejsce (kobiety), LXIII miejsce (generalnie) - Ula Trykozko (trasa rowerowa, 130 km)
XXXI miejsce - Bartłomiej Krasuski (trasa rowerowa, 50 km)