Rajd Miejski w Bielsku-Białej

   Do rajdu w Gliwicach pozostałe troche ponad miesiąc. Jeśli ktoś z Szanownych Państwa uzna, że Gliwice sie udały i poszukuje kolejnych wrażeń albo będzie żądny rewanżu, to 17 czerwca będzie ku temu okazja wydawać by się mogło idealna. Na naszej stronie ruszyły zapisy do tego rajdu, w którym "maczamy palce", a który przede wszystkim napędza Stowarzyszenie ProActive Team z Bielska - Białej. 

   W poprzednich latach Rajd ten obfitował w przeróżne zadania w Straży Pożarnej, w Teatrze Lalek "Banialuka", Muzeum. Co w tym roku? Zapewniamy, że szykuje sie równie ciekawie, chodzą plotki, że nawet ciężej.

   Nagrody zawsze były ciekawe, a taka co była ponad wszystkie (dosłownie), to lot szybowcem nad Bielsko - Białą. Czy w tym roku będzie lot, a może skok w spadachronem w tandemie, a może bungee jumping??? Zależeć to pewnie będzie od frekwencji i od sponsorów, których co roku w Bielsku było sporo.

 Jeszcze jedna sprawa...w Gliwicach zapisy na trasę rodzinną rozeszły się w 2 i pół dnia, czy coś stoi na przeszkodzie by tak się stało też w Bielsku-Białej, zabawa dla dzieci w ubiegłych latach była przecież przednia, no bo gdzie można było pobawić się kukiełkami, gdzie najmłodsze pociechy wkraczały w karierę strażaka (którym w czasach dzieciństwa chciał byc prawie każdy), takie rzeczy tylko w Gliwicach i Bielsku-Białej.

  Zachęcamy do udziału, bo na pewno będzie "grubo". Dostepny jest też regulamin Rajdu. Wszystkie pozostałe informacje znajduja sie na stronie http://www.teamproactive.pl.