Kobyłka & Wołomin

W najbliższy weekend kolejna już 6. runda Pucharu Warszawy i Mazowsza w RJnO. W sobotę 19.05 terenem zmagań będzie niewielki lasek w Kobyłce, gdzie odbędą się 2 starty: sprint i średni. Lasek jest o tyle ciekawy, że ma bardzo gęstą sieć ścieżek, gdzie łatwo o pomyłkę oraz gdzieniegdzie są większe lub mniejsze wzniesienia. Dłuższe trasy wyjadą z tego lasku na bardziej otwarte tereny.

Względem komunikatu nastąpiła drobna zmiana godzin startu (od 10:30 do 12:00) ze względu na bieg charytatywny organizowany przez strażaków z OSP Kobyłka. Niefortunnie miejsce i czas startu pokrywały się z naszymi zawodami więc najprościej było opóźnić trochę nasze zawody. Mam nadzieję, że zawodnicy wybaczą mi to, a może wystartują w tym biegu (start o 9:30 niedaleko naszego Centrum Zawodów)? Do Kobyłki zapraszamy tym goręcej, że tamtejszy Urząd Miasta po raz kolejny wspiera nasze zawody, które objęte są Patronatem Burmistrza Miasta Kobyłka. Dziękujemy i polecamy się na przyszłość.

Kolejny dzień, niedziela 20.05, to dystans długi w Wołominie. To znaczy start jest w Wołominie, natomiast te najdłuższe trasy poprowadzone są po okolicznych lasach i polach. Będzie można też sobie popatrzeć na samochody mknące na S8 (na szczęście patrzenie będzie z lasu, a nie z asfaltu). Niedzielne zawody również otrzymały wsparcie i są objęte Patronatem Burmistrza Wołomina. Ponownie dziękujemy i polecamy się na przyszłość.

Zawodników zachęcamy dio zapoznania się z komunikatem technicznym oraz do odwiedzenia strony z formularzem zgłoszeniowym - a następnie przyjechaniem z rowerami. Obie mapy zaktualizowane w tym miesiącu (a ostatnie poprawki w tym tygodniu) więc nie powinno być większych niespodzianek. Zapraszam

 

ZałącznikWielkość
PWiM_RJnO_2018_Runda_6_Komunikat.pdf367.69 KB