Ktoś ma ochotę na lot helikopterem?

  Ruch na drogach coraz większy, to trzeba szukać innych środków lokomocji do szybkiego przemieszczania się. Drogo to czasem wychodzi, no ale kto bogatemu zabroni. W Bielsku - Białej będzie można sobie polatać (całkiem tanio) ponad ruchem ulicznym i ponabijać się z tych co sterczą w "korkach". Do dyspozycji będzie Pan pilot oraz "ROBINSON 44" - Państwo sobie wygooglują co to za jeden.

   Co trzeba zrobić by załapać się na taką "przejażdżkę'? Trzeba wypełnić kilka warunków, w tym jeden zależny od szczęścia lub zaznajomienia się z osobą losującą wygraną. Po kolei...Rajd Miejski w Bielsku-Białej, należy się zgłosić, należy 17 czerwca wystartować w tymże rajdzie, należy zostać sklasyfikowanym w rajdzie, być obecnym na zakończeniu rajdu i mieć szczęście w losowaniu tejże nagrody. Niby sporo tych podpunktów do spełnienia, ale nagroda chyba warta "zachodu". Co to dla rajdowców?

Poza tą nagrodą "wysokich lotów", której fundatorem jest HeliPoland Sp. z o.o. w Bielsku-Białej będzie na pewno do wygrania mnóstwo fajoskich  fantów. Pamiętać trzeba, że w puli nagród w poprzednich latach było m.in. "latanie szybowcem", teraz jest lot helikopterem, jak nic wszystko idzie w kierunku lotu Boeingiem na którymś z kolejnych rajdów. Lecimy do Bielska-Białej.

Komentarze