Od rajdowca do radiowca

  Zgodnie z tytułem od rajdowca do radiowca, droga jest bardzo bliska i prosta, zresztą tak jak słowa są sobie bliskie. O co chodzi? Otóż 16 września wystartuje 1 Rajd Miejski Czechowice-Dziedzice. Organizuje go Stowarzyszenie ProActive Team wraz z Bielsko-Biała O-Team, to Ci sami którzy od 4 lat organizują Rajd Miejski w Bielsku-Białej, na którym jest zawsze mnóstwo fantów do wygrania, a i zadania są całkiem ciekawe oraz różniste. W Czechowicach rajdowanie nie jest nowością, ponieważ wcześniej odbywał się tu Nadwiślański Rajd Przygodowy, który zbierał dośc fajne opinie. Co z tej zamiany wyjdzie? Będzie można sprawdzić już za lekko ponad 2 tygodnie. Baza rajdu znajduje się na pływalni MOSiR w Czechowicach-Dziedzicach, przy ul. Legionów 145. Więcej informacji na temat tego rajdu oraz regulamin, można znależć na www.teamproactive.pl.

   No dobra, ale co tym radiowaniem??? W Bielsku-Białej na rajdzie zawsze na koniec można było sobie czymś polatać, wpierw szybowcem, a ostatnio nawet helikopterem. ProActive Team w ramach zachęty do udziału w rajdzie w Czechowicach-Dziedzicach postanowił jeszcze bardziej podnieść poprzeczkę z nagrodami do wylosowania i sobie wymyślili... po pierwsze do wylosowania lot widokowy Robinsonem 44, ufundowany przez firmę Helipoland.com.

   Po drugie, po byciu rajdowcem, będzie można zostać radiowcem. Czytelnicy tej strony znają zapewne sytuacje odwrotną znanego red. Igora, który wpierw był radiowcem, a potem został rajdowcem, następnie...specjalistą od telemarków, kolarstwa, siłaczy itd. itd. Organizatorzy rajdu proponują w ramach wzięcia udziału w rajdzie oraz szczęścia przy losowaniu podobną rolę. Będzie okazja "poprowadzić" swoją audycję w Radio Bielsko wraz ze znanym i lubianym w tymże radiu red. Łukaszem. Wygrywcy sami wybiorą muzykę i na temat tejże będą mogli coś powiedzieć, a i pewnie na temat rajdu. Można mieć fajną pamiątkę, bo Radio obiecuje dla zwycięzców popularną mp3 z nagraniem zwycięzców. Niby sytuacja może być nieco stresująca, ale perspektywa kariery komentatora telemarków (i nie tylko) wydaje się być niezwykle atrakcyjna.

  Zapowiadają się fajoskie nagrody i atrakcje, jakich zawsze jest sporo na rajdach, ale te w Bielskie i Czechowickie wyglądają bardzo atrakcyjnie. 16 września...